PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706209}

Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Captain America: Civil War
7,5 182 381
ocen
7,5 10 1 182381
7,5 35
ocen krytyków
Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów
powrót do forum filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Zapasowa strona,gdyby zakończyło się vol 4.Mam nadzieję że nikt się nie pogniewa

roman876

Chyba Raptor59...

ocenił(a) film na 9
LordVader345

Ciekaw jestem czy jeszcze gdzieś na fw taki ruch.

wifi_wifi

Ja tez

ocenił(a) film na 7
LordVader345

Jestem po seansie i... liczyłem na więcej...

http://www.filmweb.pl/reviews/Polityczne+figurki-18650

Juna_3

Czyli seans średni

ocenił(a) film na 7
LordVader345

Inny niż inne filmy Marvela.

Juna_3

Najgorszy film mcu?

ocenił(a) film na 7
LordVader345

Czy najgorszy? Według mnie porównywalny ze Strażnikami Galaktyki. Jak dla mnie numer 1 to Avengersi, numer 2 to Iron Many, numer 3 to Ant Man, 4 to Thory a Hulk, Kapitan i Strażnicy są na tym samym miejscu za tymi wszystkimi wcześniejszymi. Choć może Kapitany są lekko przed Hulkiem i Strażnikami. Dodam, że nie obchodzi mnie, czy filmowa fabuła zgadza się z komiksem czy nie. Idę do kina na film a nie na komiks, więc historia sama w sobie nie musi być wierną kopią komiksu.

ocenił(a) film na 9
LordVader345

Właśnie chodziło mi o Raptora59

ocenił(a) film na 9
LordVader345

A czemu on ma się obrazić?

thorin3

Że ktoś mu zabrał prawa autorskie?

ocenił(a) film na 9
LordVader345

One prędzej należą do niego :]

http://www.filmweb.pl/user/ash_williams85

thorin3

Aha

ocenił(a) film na 9
LordVader345

Ciekaw jestem kiedy pojawi się plakat

roman876

No trochę się pośpieszyłeś, ale ok. :P

ocenił(a) film na 9
roman876

Temat gotowy do użytku! ;)

thorin3

Trzeba go tylko trochę spopularyzować, bo póki co jest gdzieś na samym dole ;)

Aleksandra_Anastazja

Nie żebym się czegoś czepiał więc proszę nie brać tego do siebie ale vol.4 wy najbardziej zaśmieciłyście pisząc często o mało ważnych sprawach... I proszę nie brać tego do siebie bo ja nie szukam afery ani nie mam pretensji bo was szanuję jako mądre użytkowniczki.

Zartanxxx

w sumie to jeżeli to komuś przeszkadza to mogę się ograniczyć tylko do wrzucania newsów, po prostu (ja przynajmniej) myślałam, że to nie jest aż takie okropne i możemy pogadać o wszystkich około Civil Warowych tematach, żeby forum było trochę bardziej żywe i barwne. ;) Ale jak tak to no problem :)

Aleksandra_Anastazja

Tak jak napisałem mi to nie przeszkadza ale myślę że można uniknąć vol. 6,7,8. Może ten vol.5 zostawmy na podzielenie się zdaniami po trailerze bo wtedy to będzie można pisać i pisać a jeśli uraziłem was to przepraszam nie chciałem naprawdę

ocenił(a) film na 9
Zartanxxx

No cóż skończyły sie zdjecia, a trailera dalej nie udostępnili ( wiec nie było o czym większym dyskutować :p). Czasami lepiej poruszyć mniej ważne sprawy niż zeby na temacie widniała cisza tak jak pare dni temu... :)

Zartanxxx

Możemy z dziewczynami założyć osobny temat odnośnie naszych spekulacji, teorii i tym podobnych. :)
Co wy na to?

Ivelise

Dla mnie jak najbardziej, jeżeli mamy tu komuś przeszkadzać :)

ocenił(a) film na 9
Aleksandra_Anastazja

Tez jestem za! :)

To chyba najlepsze rozwiązanie :-)

Misia1200

Ok, w takim razie już zakładam, tylko podsuńcie mi nazwę dla tematu. XD

Ivelise

Załozony. Tak, że kto chętny na nasze drogie dyskusje, niech wbija tam.

Ivelise

Hmm jestem w tym beznadziejna, ale powinno być coś w stylu "szalone teorie i zachwyty na Bucky'm i Stevem" xD "mile widziane wszystko co choć ociera się o Civil War, ale jak ktoś podzieli się przepisem na ciasto to się nie obrazimy. Temat tylko dla osób o mocnych nerwach" ;) a tak serio, to nie wiem w sumie, zakładam, że będzie robiły tam coś podobnego jak w tym temacie, tylko z super rozbudowaną dyskusją nad wszystkim...dobra, chociaż naprawdę, NAPRAWDĘ chcę Ci pomóc to mój mózg nie chce współpracować -.-

Aleksandra_Anastazja

Haha, ok, nie ma sprawy. Jakoś dałam radę. :D

Zartanxxx

Krok w te czy w tamtą. Jakie mało ważne tematy ?

ocenił(a) film na 10
roman876

O. Znalazłam kolejny temat. Musiałam go przeoczyć. : ))

No dobra to powtórzę z poprzedniego tematu news na temat Blu-ray'a Ultrona

http://www.comicbookmovie.com/fansites/JoshWildingNewsAndReviews/news/?a=124699

roman876

Kolejne zmiany w Marvelu : http://comicbook.com/2015/09/02/reports-marvel-studios-cancels-creative-committe e/

ocenił(a) film na 10
Aleksandra_Anastazja

3 faza naprawdę szykuje się zacnie : )

Moim zdaniem jakby wcześniej podjęci decyzję to Civil WAr kto wie czy nie byłoby jeszcze inaczej zrobione

ocenił(a) film na 10
Aleksandra_Anastazja

Sorry, że się nie wyraziłam w jednym komentarzu, chodzi mi o Nicka Fury'ego. On powinien być w filmie a go nie ma. Podejrzewam , że po prostu po zapłaceniu Robertowi Marvel już nie chciał dać a szkoda bo to postać ważna po mimo upadku TARCZY.

Aleksandra_Anastazja

Liczę że te zmiany będą miały jakiś realny wpływ na uniwersum, a nie jakieś kosmetyczne zmiany.Dla mnie jako fana komiksów ważne jest żeby super bohaterki też miały swoje solowe filmy np Czarna Wdowa, Spider-Woman ....ja rozumiem że Elektra i Kobieta Kot (DC) to były porażki ale to nie wina samych postaci tylko twórców filmowych ....

wort801

Nie wiem po kiego grzyba. Oglądanie tłukących się kobiet jest dla mnie po prostu głupie. Prawda jest taka, ze faceci lubią oglądać kobiety tylko ze względu a wdzięki a tego w takich filmach się nie uświadczy. Za to kobiety wolą oglądać facetów PO PROSTU. No i stąd brak kobiet w głównych rolach - zapotrzebowania realnego nie ma i nie będzie.

ocenił(a) film na 10
roman876

Steven Spielberg o końcu filmów o super bohaterach

http://www.comicbookmovie.com/fansites/JoshWildingNewsAndReviews/news/?a=124703

paula0fm

Wszystko się kiedyś skończy ale podejrzewam że kino super hero jeszcze trochę potrwa... każdy znajdzie coś dla siebie w tym gatunku .....

ocenił(a) film na 10
wort801

Mamy do wyboru DC i Marvel, obydwoje maja różne style

paula0fm

Tak to prawda ale same postacie też mogą mieć inny klimat np Blade podchodzi pod horror a np Thor pod fantasy ....

ocenił(a) film na 10
wort801

To prawda i to mi się najbardziej podoba urozmaicenie postaci

paula0fm

No właśnie :) i z DC też tak będzie :)

roman876

http://naekranie.pl/artykuly/marvel-wazne-zmiany-w-filmowym-swiecie-746229
Tu jeszcze o zmianach w Marvelu z naekranie.

roman876

Shazam!#1: Już wyszedł!

http://naekranie.pl/recenzje/shazam-1-z-pomoca-starozytnej-magii-recenzja

WRESZCIE GO NASI POZNAJĄ. KTO KUPUJĘ

ocenił(a) film na 9
LordVader345

Ja nie. Na razie idę na całość z Marvelem ;)

thorin3

Ja kupię. A Marvel na listopad i grudzień

ocenił(a) film na 9
LordVader345

Od Egmontu?

thorin3

Aha. Po angielsku czasem czytam ale w większości po polsku(od 2012 czytam tylko po polsku Marvela). Ale Dc zwykle po angielsku czytam :)

ocenił(a) film na 9
LordVader345

Tylko w grudniu ma być drugi tom Superior Spider Mana, więc jeśli chcesz go kupić, to zalecam jeszcze pierwszą część ( październik) :)

thorin3

A nie miała wyjść na wrzesień?

Wiesz co wyjdzie z Marvela na Wrzesień,Pazdziernik(Anatoshing X-Men 2) i listopad?

ocenił(a) film na 9
LordVader345

MARVEL NOW OD EGMONTU

Sierpień :
- New Avengers :Wszystko umiera X
- Strażnicy Galaktyki : Kosmiczni Avengers X

Wrzesień :
-Superior Spider Man : Ostatnie Życzenie. X
-Wolverine i X-Men – Cyrk przybył do miasta ?

Październik :
-All-New X-Men: Tu zostajemy X

Listopad :
- New Avengers: Ostatnie Białe Zdarzenie X

Grudzień:
- Superior Spider Man ( Nie znam nazwy :) ) X


WIELKA KOLEKCJA KOMIKSÓW MARVELA

Wrzesień :
- Fantastyczna Czwórka: Nadejście Galactusa. X
- Avengers: Prime X

Październik :
-Iron Man: Upadek i Wzlot X
-X-Men: Rozłam. ?


X - Kupię na 100%.

? - Zastanawiam się nad kupnem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones