PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706209}

Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Captain America: Civil War
7,5 182 472
oceny
7,5 10 1 182472
7,5 36
ocen krytyków
Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów
powrót do forum filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Dyskutujemy tu na temat wszystkiego. Post poświęcony temu co wymienione w tytule, żeby nie zaśmiecać już kolejnych voli. :)

Ivelise

Haha zanim zdążyłam skończyć moje rozważania nad pomysłem na temat już go założyłaś :D + wszystko co związane z Civil War choć trochę/ zachwyty nad Sebastianem Stanem i Chrisem Evansem/ chyba dosłownie wszystko co się kojarzy z tym filmem/ Marvelem. Bo zakładam, że do tych rzeczy też odnosiło się "zaśmiecanie" forum ;)

Aleksandra_Anastazja

+ jeszcze narzekanie na Brucenat w AoU i spidermana haha. :D

Ivelise

No genealnie, każdy znajdzie coś dla siebie ;) i właśnie sobie uświadomiłam, że nie wygram tego zakładu z 17stoma tematami, bo skoro nie będziemy już tam rozpętywać dyskusji nad wszystkim to może nie dojść do tylu :') tylko teraz czysto formalnie, gdzie dawać newsy? Tam? Tu? Tam i tu, ale tu będziemy ewentualnie przeprowadzać nasze super długie dyskusje?

Ivelise

No generalnie, każdy znajdzie coś dla siebie ;) i właśnie sobie uświadomiłam, że nie wygram tego zakładu z 17stoma tematami, bo skoro nie będziemy już tam rozpętywać dyskusji nad wszystkim to może nie dojść do tylu :') tylko teraz czysto formalnie, gdzie dawać newsy? Tam? Tu? Tam i tu, ale tu będziemy ewentualnie przeprowadzać nasze super długie dyskusje?

Aleksandra_Anastazja

* tak jeszcze formalnie, ten temat jest z założenia po to, żeby nie denerwować nikogo, że zaśmiecamy forum, nie po to, żeby być opozycją dla kolejnych voli, które wciąż są głownym tematem dla newsów. (Chyba tak? Nie chcę pisać za dziewczyny, ale tak mi się wydaje :) )

Aleksandra_Anastazja

No cudownie, kocham filmweb, wstawił mi dwa razy to samo, przepraszam :/

Aleksandra_Anastazja

Haha, właśnie też sie zastanawiam jak to zrobić i chyba będzie tak, że kiedy tam ktoś wrzuci newsa my, możemy od razu zacząć dyskutować na jego temat w tym miejscu lub równie dobrze, wrzucić go także tutaj, jeżeli ktoś z nas uzna, że ma taką potrzebę. ;)

Ivelise

Np. Kiedy pojawi się trailer i zostanie dodany w tamtym temacie, możemy napisać coś od siebie w volu, a potem spokojnie prowadzić dalszą dyskusję już tutaj. :)

Ivelise

Ok, to tak zróbmy :)

ocenił(a) film na 10
Ivelise

Wiedziałam, że prędzej czy później powstanie taki temat ; )

paula0fm

Haha, no niestety nie było innego wyboru. Jeśli nasze dyskusje mają tam komuś przeszkadzać, to lepiej, żeby jednak był na to poświęcony osobny temat. ;)

ocenił(a) film na 10
Ivelise

Co do tej ręki Bucky'ego z vol.4 to był tylko troll (moja niczym nie uzasadniona teoria) ale widzę że nie daliście się nabrać

Ivelise

Dobra, to ktoś jeszcze miał uśmiech na twarzy czytając, że Hulka jednak nie będzie w CW? :P

ocenił(a) film na 9
Aleksandra_Anastazja

No dobra, bez bicia przyznaje się... :D jak dla mnie trochę zaskakująca informacja :p. Byłam prawie pewna, że jednak wystąpi, a tu takie miłe zaskoczenie ^.^

Ciekawe kto będzie miał więcej czasu z tego powodu? :p

Misia1200

W sumie nie wiem kto może dostać więcej czasu, ale wiem, że nie będziemy musieli myśleć o Brucenat :D i nawet go niby w Berlinie widzieli xD (czyli Sebastian Stan nie kłamał mówiąc, że go tam nie ma ;) ). Z resztą potem gdzieś czytałam, że agent prasowy filmu jest bardzo podobny do Marka Ruffalo i to może był on ;)

ocenił(a) film na 9
Aleksandra_Anastazja

Całkiem możliwe, że go właśnie z nim pomylili, ale nie powiem szum tą sprawą całkiem niezły zrobili :P
co do BruceNat i tak w filmie będą musieli troszkę się odnieść do tego wątku, ale to jakoś zniosę ;c gorzej by było jakby rzeczywiście Hulk był niespodzianką w roli głównej... ;-/

Misia1200

No tak, fakt ;( ale przynajmniej unikniemy czułych wyznań i przeprosin (jeżeli Bruce w ogóle ma zamiar przepraszać :p ) i może Natasha będzie znowu taka jaką ją pokazali Russos w TWS (proszę, proszę!) ;)

ocenił(a) film na 10
Aleksandra_Anastazja

Ale w sumie to Natasha napierała Bruce'a.

Aleksandra_Anastazja

Tak! Chcę znowu takiej Natashy! Moje pobożne życzenie. A Bruce'owi powinni dać zejść się z Betty i wszyscy byliby szczęśliwi. ;')

Ivelise

Haha, Betty mogła by być deliktanie zdziwiona, że ten jej Bruce wygląda zupełnie inaczej niż wtedy kiedy się rozstawali xD

Aleksandra_Anastazja

No co, Hulk już tak na niego wpłynął, że zdeformował mu twarz. To da się łatwo wyjaśnić. XD

Ivelise

I pomniejszył go o ponad 10cm xD

Aleksandra_Anastazja

To ze starości!

ocenił(a) film na 10
Aleksandra_Anastazja

Po prostu zrobił sobie operacje plastyczną, przecież teraz to modne : D

ocenił(a) film na 9
Aleksandra_Anastazja

Oj trzymam za to kciuki! ale no cóż może już nie być wspaniałego duetu Steve/Nat ale jest jeszcze szansa! :d

Misia1200

Ja ciągle sobie wmawiam, że Natasha jest podwójną agentką, nie mogłabym się pogodzić z utratą tego duetu :')

Aleksandra_Anastazja

Właśnie miałam pisać. Jestem zadowolona z takiego obrotu sprawy. :) Oby to gadanie Ruffalo nie było dla zmylki bo sie wkurze jak mi nagle Banner wyskoczy w środku filmu jako "niespodzianka", a Natasha poleci mu z kolysankami XD.

Ivelise

To by była najgorsza niespodzianka ever xD niech sobie ma ten ekscytujący storyline w zanadrzu i wszyscy będą szczęśliwi :P

ocenił(a) film na 9
Aleksandra_Anastazja

Zgadzam się to by była naprawdę najgorsza z niespodzianek! XD

Aleksandra_Anastazja

Pewnie tylko ci, którzy liczyli na pojedynek Rulka z Hulkiem, będą źli, ale ja sie zdecydowanie do tych osób nie wliczam. ;)

Ivelise

Nieee ja też nie, w ogóle robienie z generała Rossa Red Hulka w tym filmie wydawało mi się bez sensu, bo ilość wątków i tak jest zniewalająca ;)

ocenił(a) film na 10
Ivelise

Mogło nie być dla zmyłki. To Robert powiedział mu że jest w filmie. Tony mógł o nim rozmawiać z Rossem

Aleksandra_Anastazja

Ja miałem :) miło że jestem fanem marvela od wielu lat to Hulk mnie zawsze denerwował ...

ocenił(a) film na 10
wort801

Hulk w sumie do Civil War nie jest potrzebny. Ten ''zielony misio'' jest potrzebny do bardzo silnego przeciwnika bądź do rozprawiania się z całymi armiami.

paula0fm

Przynajmniej będzie tak jak w komiksie :) tylko powód pewnie będzie inny :)

ocenił(a) film na 10
wort801

Pewnie jedno z nielicznych, które będzie się zgadzało z komiksami. Chyba w komiksach w kosmos go wystrzelili?

paula0fm

Tak i trafił na inną planetę ....a jak wrócił to było nie wesoło .....

ocenił(a) film na 9
wort801

Hulk jest fajny jako osobny bohater. Nie lubię, gdy walczy w jakiejś drużynie.

thorin3

No dla mnie nie przyznaje wolałem żeby go Ghost Rider pokonał ....jak walczyli że sobą ....

ocenił(a) film na 9
wort801

Gdzie walczyli? W WWH?

thorin3

Tylko w animacji z lat 90 o ile wiem
Filmik z walk
http://www.youtube.com/watch?v=AePVYpKEfNM

ocenił(a) film na 9
wort801

OK.

ocenił(a) film na 9
thorin3

Coraz więcej osób ma takie zdanie, jak widzę :D

Ivelise

Dobra, dam to z linkiem też tutaj, żeby było wiadomo o co chodzi http://www.mtv.com/news/2260517/chris-evans-captain-america-civil-war-key-team-m embers/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter
Będę się teraz rozpływać nad odpowiedzią "Mackie and Seb" :3 a swoją drogą powinno się pojawić teraz dużo takich wypowiedzi, bo premiera "Before We Go" była dzisiaj w nocy :)

Aleksandra_Anastazja

“Mackie and Seb...I’ll be in a foxhole with those two guys any day.” Chris poprawił mi skutecznie humor. :D

Ivelise

Mi też :D best team ever :D

Aleksandra_Anastazja

+ jeszcze do tego Nat - to mój dream team. ;3

Ivelise

Ooo tak :D

ocenił(a) film na 9
Ivelise

Zgaaadzam się! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones