PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706209}

Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Captain America: Civil War
7,5 182 511
ocen
7,5 10 1 182511
7,5 36
ocen krytyków
Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów
powrót do forum filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Rewelacja!!!

ocenił(a) film na 9

Jeżeli ktoś jest ciekawy czy warto wybrać się do kina na Kapitana Ameryka Civil War odpowiedź brzmi tak!!!Ten film jest zapewne jedną z najbardziej oczekiwaną adaptacją komiksową wszech czasów na którą ludzie czekali całymi latami.Film zajebisty,lepszy od Avengersów,Iron-Mana,a nawet od samego Zimowego Żołnierza.Porównując Kapitana do BvS wszystko ma ręce i nogi czyli wiemy o co głównym bohaterom chodzi,spędziliśmy z nimi dużo czasu by ich poznać.Z Iron-Manem mieliśmy trzy filmy,z Kapitanem(przed Civil War) dwa,nawet mogliśmy spotkać Capa i iron-Mana w dwóch częściach Avengersów by ich jeszcze dokładnie poznać.Ale wracając znamy motywy i działania jednego oraz motywy i działania drugiego,wiemy czego chcą.Jeżeli chodzi o dwóch nowych bohaterów jakich mieliśmy spotkać w Marvelu moje opinie są takie:



Spider-Man-aktor zagrał go rewelacyjnie,chociaż wolę Garfielda ponieważ on był według mojej opinii najlepszym Spider-Manem/Peterem Parkerem tu też jest bardzo dobrze.Nie jest to do końca Spidey jakiego ja pamiętam w komisach,ale też był zabawny jak należy.Kostium świetny WOW zrobiony jak w komisach,emblemant z tyłu i logo z przodu jest takie jak w komisach i jeszcze ten fajny patent z oczami,które pokazują jego emocje jak np strach,zaskoczenie.Tylko barwy były jasne,ale reszta świetna.



Czarna Pantera-do Czarnej Pantery nie mam zbyt dużo do powiedzenia.Zacząłem ostatnio czytać z nim komiksy i powiem że również wypadł tak dobrze jak Spider-Man.
Po pierwsze aktor-wyjęty z komiksów czyli jest czarny i dobrze

Po drugie kostium-bardzo dobry,nie jest on taki jak w komiksach(do końca),ale na początek może być.

Na zakończenie sceny walki były rewelacyjne,a efekty bardzo dobre.No i Stan Lee świetne cameo :)

roman876

Garfield był już troszkę za stary, żeby go jeszcze do tego uniwersum pakować, a tak, postać będzie dorastała razem z aktorem

ocenił(a) film na 9
juchacz17

Fakt,ale fajny był z niego Spider-Man pasował do komiksów

roman876

Poczekamy, zobaczymy jak będzie z Hollandem. Najbardziej mnie ciekawi, którą laskę mu dadzą, Gwen czy MJ

ocenił(a) film na 9
juchacz17

Obstawiam MJ

ocenił(a) film na 9
juchacz17

Albo Gwen bo ją wcześniej znał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones