PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706209}

Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Captain America: Civil War
7,5 182 511
ocen
7,5 10 1 182511
7,5 36
ocen krytyków
Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów
powrót do forum filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Do filmu oficjalnie dołączyli- Vision,War Machine,Charon Carter,Ant-Man. Według strony po stronie Iron Mana ma stanąć
War Machine
Vision
Ant-Man
Spider Man
Black Panther
Crossbones
Helmut Zemo
A po stronie Capa
Black Widow
Hawkeye
Scarlet Witch
Falcon
Winter Soldier
Charon Carter

Zartanxxx

Dzięki za info a czy to już pełna lista ??

wort801

Na chwile obecną jest to pełna lista,nazwiska z czasem będą dalej podawana. Aha i dziś już na pewno oficjalnie ruszyły prace do filmu,zdjęcia będą kręcone jeszcze w Berlinie,Puerto Rico i Islandii

ocenił(a) film na 8
Zartanxxx

Baron Zemo i Crossbones mieliby współpracować z rządem i Avengersami? Mało prawdopodobne.
Konflikt z Hydrą być może będzie tylko tłem, a główna fabuła skupi się właśnie na różnicach pomiędzy Rogersem, a Starkiem. Ciekawe czy Stark dowie się o tym, że to Winter Soldier był odpowiedzialny za śmierć jego rodziców. No i czy zamkną tę historię w jednym filmie o Capie, czy też będzie się przewijał w filmach aż do Avengers 3/4.

A Black Panther nie był przypadkiem zwolennikiem wolności bohaterów?

Yoschan

Black Panther stał w komiksie po stronie Starka. Zresztą Hydra jest chyba ostatecznie zniszczona chyba że znowu się odrodzi za sprawą Barona Zemo chodź wątpię żeby Hydra była że tak powiem trzecią stroną konfliktu,chodź masz rację że owa dwójka po stronie Avengers? No ciekawe jak to będzie

ocenił(a) film na 8
Zartanxxx

Nieprawda, T'Challa na początku chciał pogodzić obie strony, ale w końcu stanął po stronie Kapitana.

Madoq

Co Ty bredzisz kolo,poczytaj zanim zaczniesz pisać głupoty. Może chciał pogodzić ale ostatecznie stał potem po stronie Iron Mana

ocenił(a) film na 8
Zartanxxx

No dobra, to skoro bredzę, to w których konkretnie wydarzeniach Panther brał udział po stronie Starka?

Bo w tych komiksach, które mam i czytałem, (seria Black Panther vol. 4) w 22 numerze na przykład Panther i Storm walczą z ludźmi Starka i samym Starkiem przed Białym Domem, a w 25 wraz z resztą ludzi Kapitana walczą przy ambasadzie Wakandy przeciwko stronie Iron-Mana (w tym numerze zresztą Storm walczy z klonem Thora).

Zartanxxx

https://www.youtube.com/watch?v=Ed8UZprDgkw
Tu masz streszczenie Civil wars. 9:40 widać black panter obok kapitana ameryki.

Yoschan

Croosbones z Avengers może

Yoschan

Według oficjalnego opisu filmu, ma być potężny wróg z którym zmierzą się Avengers (Baron Zemo - obstawiam) i to wydarzenie ma doprowadzić do rejestracji. Podejrzewam, że podczas tej bitwy dojdzie do mega rozróby (była informacja, że bd kręcić właśnie taką rozróbę), rząd już nie wytrzyma i się zacznie główna fabuła. Po agentach można już wywnioskować, że ludzie zaczynają mieć dosyć samodzielnych poczynań superludzi, słowa Gonzalesa do Coulsona w ostatnim odcinku.

Zartanxxx

Black Panther nie chce być po żadnej stronie.
A SPidey na pewno pójdzie do Capa a jeśli do Starka to później do Capa.

Zartanxxx

Jest jeszcze Generał któy będzie po stronie Starka.

Zartanxxx

Spider Man na bank nie będzie od początku do końca po jednej stronie, może być cały film obok Starka, a na koniec stanąć po stronie Capa. Skoro w komiksie był w miarę bezstronny, to w filmie chyba nie powinien wspomagać znacząco tylko jednej ze stron.

Smaug_

Niby tak, w końcu ma odegrać ważną rolę więc zobaczymy

ocenił(a) film na 9
Zartanxxx

Witajcie, nie wiem czy mam zakładać nowy temat, więc może po prostu zapytam.. chciałem się zapytać czy znacie chociaż kilka komiksowych spoilerów dotyczących przyszłości Iron Mana ? Co z nim będzie dalej się działo po "Civil War" I czy jest szansa że wystąpi w "Infinity War" ? Lubię tą postać najbardziej ze wszystkich bohaterów, więc dlatego o to was pytam. Pozdrawiam

lubiekakao

Po Civil War chyba ponownie wróci na emeryturę a na Infinity War też ma kontrakt więc na pewno będzie,jeszcze się go naoglądasz

ocenił(a) film na 9
Zartanxxx

Dzięki wielkie i pozdrawiam.

lubiekakao

Jak dla mnie Stark to jeden z liderów, dlatego tak szybko nie zniknie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones