PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660841}

Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film

Captain Underpants: The First Epic Movie
5,3 5 699
ocen
5,3 10 1 5699
Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film
powrót do forum filmu Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film

plakat i zdjęcia wskazują, że ta animacja jest niesamowicie brzydka

ocenił(a) film na 8
Grobir001

https://www.youtube.com/watch?v=BJgL9pbDLBE

jest kreskówkowa. nie ultra realistyczna jak woda albo futro u disneya.

ssendas

wracam do mojego starego tematu założonego dwa lata temu.
Jeżeli chodzi o animację kreskówkową, to ja oglądam i odkrywam przeróżne klasyczne kreskówki niezależnie od tego z jakiego są kraju czy dystrybutora.

Ja nawet przyczyniłem się do zrobienia i udostępnienia swojej pierwszej animacji krótkometrażowej zrobionej w 2D wzorowanej na klasykach.

ocenił(a) film na 9
Grobir001

Serio? Uważacie, że animacja jest ładna tylko wtedy, kiedy jest dokładnym odzwierciedleniem rzeczywistości?
To jest najlepsze rozwiązanie jeżeli chodzi o adaptacje komiksowe i jak dotąd sprawdza się genialnie. Widzieliśmy to przy ,,Asterix i Obelix: Osiedle Bogów", ,,Fistaszki" czy ,,Smerfy: Poszukiwacze Zaginionej Wioski". Animacja jest cudna

ocenił(a) film na 8
Songo12

bidoki się najadły ultra realistycznego śniegu, wody, futra, a jak coś jest kreskówkowe to jest "Be".

co za czasy.

Songo12

witam. Może wrócę do tego tematu założonego dwa lata temu.
Ja lubię oglądać przeróżne klasyczne kreskówki niezależnie od tego z jakiego są kraju czy dystrybutora, nawet takie, których nie było emitowanych u nas.

Ja się nawet przyczyniłem do zrobienia i udostępnienia mojej pierwszej animacji wzorowanej na klasyce zrobionej w 2D.

W pewnym przypadku to i też zdjęcie profilowe użytkownika mówi to co lubimy oglądać. M in ja w avatarze mam postać z klasycznej kreskówki.

użytkownik usunięty
Grobir001

Według mnie ta animacja nie jest brzydka tylko głupia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones