PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=218880}

Kapryśna chmura

Tian bian yi duo yun
6,7 1 447
ocen
6,7 10 1 1447
7,8 12
ocen krytyków
Kapryśna chmura
powrót do forum filmu Kapryśna chmura

te trzy słowa najlepiej oddają to o co chodzi w filmie :) Kapryśna chmura to totalna beznadzieja ! Przeraża mnie widok tak wysokiej noty! Juz dawno sie tak nie zawiodłem ! Głupi, bezsensowny, a przedewszystkim z długi a na dodatek przerywany piosenkami w stylu Indii po prostu żenada totalna !!
I niewiem czemu ale wystawiam mu bardzo wysoką note ..czyli 2, bo na wiecej nie zasluguje !!!

ocenił(a) film na 9
Adash


wydaje mi sie, ze spales na tym filmie

souphis

niestety nie zmrużyłem oka .... teraz troche żałuje :D

ocenił(a) film na 8
Adash

A poprawna publicystyka "Zła" czy "American History X" to znowu takie mistrzostwo...

pointless

No jak dla mnie tak !!!! American History X to dla mnie jeden z najlepszych filmów tak samo i Zło a czy uważasz że Kapryśna chmura jest lepsza?? No chyba kpisz albo nie widzialeś filmów o których mówisz czytając zawartość z mojego profilu!

ocenił(a) film na 8
Adash

Najwyraźniej lubisz poprawne filmy z tezą.

ocenił(a) film na 7
Adash

Do nowych użytkowników:

To ,że ktoś ma dwie głowy przy nicku nie znaczy ,że zawsze potrafi wynieść z filmu to co możecie wynieść Wy.

Rogaty

Zauważyłem to już dawno temu. :) Głowy na Filmwebie nic nie znaczą. :P
"Kapryśna chmura" - świetna. :) To był mój drugi film Tsaia po "Nie chcę spać sam". Potem obejrzałem jeszcze kilka kolejnych i pewnie zobaczę pozostałe. :P Tsai jest rewelacyjny - zawsze i wszędzie. :)
P.S. Akurat woda to jest chyba w każdym jego filmie. Znak firmowy, że tak powiem. :P

Davus

głowy w filmach nie oznaczają niczego masz racje ... gust jest kwestią indywidualną i nie ma tu co o nim dyskutować. Postulaty na temat Kapryśnej Chmury już wygłosiłem. Tobie się podoba mi nie - rzecz gustu. A jak nie wiesz za do dają głowy na FW , to chyba pomyliłes serwisy.

Pozdrawiam

Adash

nie wiem czy wypisanie, że głupi i nudny i bezsensowny to akurat te przymioty, które pasują, a które świadczą o tym jak słaby jest to film. to trochę jak z czytaniem deSade, ot ciekawostka, ale w gruncie rzeczy bez znaczenia. jakaś tam treść jest, lecz podana w sposób mdły - i nie dlatego, że którakolwiek scena wywołuje dyskomfort czy szokuje. I znowu: tak jak deSade był po prostu miernym literatem, tak samo Kapryśna chmura jest miernym kawałkeim kina. obejrzeć jako ciekawostkę, wzruszyć ramionami i policzyć czas, który się użyło na obejrzenie

Adash

Tylko patrzeć jak się zaraz jakiś Hipster wychyli z 10/10 aby podkreślić swoją elokwencję :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones