PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490587}

The Garden of Sinners: Remaining Sense of Pain

Kara no Kyōkai: Tsūkaku Zanryū
7,7 1 243
oceny
7,7 10 1 1243
Kara no Kyōkai: Tsūkaku Zanryū
powrót do forum filmu Kara no Kyōkai: Tsūkaku Zanryū

ocenił(a) film na 10

Zdecydowanie najlepsza część cyklu. Świetne, dynamiczne rysunki (ale to akurat zaleta wszystkich odcinków), animacja, dźwięk, psychologia bohaterów, wszystko na najwyższym poziomie. No i najspójniejsza historia całego cyklu.

użytkownik usunięty
gehh

Najspójniejsza historia? Ja niewiele rozumiem z tego epizodu. Widać moje szare komóry potrzebują dobrej ładowarki ;)

ocenił(a) film na 10

Kara no Kyoukai by całkowicie zrozumieć trzeba oglądnąć więcej niż 1 raz, nie ma się co martwić ;) Polecam najpierw oglądnąć kinówki tak jak wychodziły, a potem chronologicznie według lat w których poszczegolne części miały miejsce. To wiele wyjaśnia ;) Osobiście pozostanę przy 5 części jako ulubionej z całego cyklu, miała najlepiej skonstruowaną, zaskakującą historię, plus Araya jak ten zły był prawdizwym wyzwaniem dla Shiki.

ocenił(a) film na 8
gehh

gdzie to obejrzę?

ocenił(a) film na 10
lolexX123

Polecam NyaaTorrents

http://www.nyaa.se

ocenił(a) film na 8
gehh

Hmm, pierwsze 2 nie wyglądały wcale ładnie, a miejscami wręcz okropnie :)
W przypadku tego filmu musze jednak przyznać, że od strony wizualnej jest naprawdę dobra robota odwalona. Mimo, że ufotable robią prawie całość przy użyciu animacji komputerowej, to tu nie było tego widać prawie wcale. Tak zrealizowanym efektom CG nie mam nic do zarzucenia. Szkoda, że żadne inne studio, które używa CG nie potrafi choć w połowie tak dobrze tego zrobić i zazwyczaj wygląda to jak zabawy studentów w blenderze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones