PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93934}

Karambole

Carambolages
6,5 594
oceny
6,5 10 1 594
Karambole
powrót do forum filmu Karambole

Swoją drogą już myślałem, że jest błąd w filmografii Delona, bo do samego końca go wypatrywałem i nie mogłem wypatrzeć, a tu na koniec miła niespodzianka i minutowa rola w tym filmie :) Sam film dość przeciętny, ale fajnie że TVP2 zapodała ten film, bo z polskimi napisami nie ma go nigdzie.

ocenił(a) film na 5
johanek

No właśnie, fajnie że TVP zapodaje czasem takie mało znane filmy, a na pewno warto przez samą obecność De Funes. Z tego powodu chciałem obejrzeć, okazało się, iż Louis miał rolę drugoplanową i nie przyciągał jak zwykle. Też przykuł moją uwagę Alain Delon, choć już po obejrzeniu. Dzięki tej emisji na forum pojawiły się pierwsze tematy.

ocenił(a) film na 3
johanek

Film wynudzil mnie jak flaki z olejem w podwojnej porcji. Louis tez mnie nie powalil, i mowi to jego wierny fan. Ogolnie nie polecam tego filmu, nic sie go nie straci jesli sie go nie obejrzy. Liczylem na cos duzo lepszego.

ocenił(a) film na 6
Izzy_B

No cóż nie jest to film który powala. Jednak twoja ocena 1 jest moim zdaniem mocno niesprawiedliwa. Ja mimo wszystko doszukałbym się kilku interesujących akcentów. I nawet humor jest na poziomie. Zresztą Luis również zagrał dość dobrze, a jego rola uważam, że jest dość podobna do pozostałych, gdzie gra szefów. Ale oczywiście każdy ocenia podług własnego gustu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones