PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493700}

Karate Kid

The Karate Kid
6,6 59 922
oceny
6,6 10 1 59922
4,6 7
ocen krytyków
Karate Kid
powrót do forum filmu Karate Kid

ale irytował mnie ten dzieciak smitha, bo tak wepchany na siłę do tego filmu, bo tatuś i mamusia byli producentami filmu i zapewne dołożyli coś do budżetu,mam namyśli tutaj willa, bo jada to nie zarabia kroci, więc ten chłopczyk taki sobie raczej minus filmu, jackie chan był kapitalny, trochę sobie powalczył z dzieciakami, zresztą zagrał poważnie tą rolę, zresztą taka była, z uczuciami, wykorzystał maksymalnie potencjał tej postaci i bardzo dobrze, ten film bije na głowę każdą poprzednią część, mam nadzieję, że ta część zapoczątkuje kapitalną serię, ale bez berbecia smitha, a bimber ( tak w ogóle to bym znokautował tego kolesia) o zgrozo jakaś masakra, 10/10.

użytkownik usunięty
herkules5_56

poniekąd się z Tobą zgodzę. Jackie Chan był fenomenalny, jedna z nielicznych ról, gdzie "zagrał", a nie pokazał, że dobrze walczy. Jak dla mnie mały Jaden świetnie sprawdził się w roli chłopca - Dre. nie wiem, dlaczego ludzie ciągle mówią, że zagrał dzięki rodzicom i nic nie osiągnął, bo ma sławnych rodziców. dla mnie wyrośnie na całkiem dobrego aktora.
w filmie podobała mi się strasznie muzyka, zwłaszcza w finale. chwyta za serce.

użytkownik usunięty

a co do Biberka - zupełnie się zgadzam. jedna wielka masakra.

Ja powiem tak, tu drażni postać chłopca murzynka który ładnie tańczy, ma ładną twarz i ma ładny kaloryfer na brzuchu...

Po prostu przesada, dzieciaki przedstawieni są jako mali terminatorzy z zapędami morderców którzy mają umiejętności wyższe niż ich mistrz.

Super ewolucje dzieciaka który ćwiczy kilka miesięcy albo mniej kung fu, a na końcu bawi się w minimistrza udającego węża... to było żenujące.

Lubię ten film za klimat, podejście, jackiego... ale kung fu to nie zajebiście szybkie ruchy, kung fu, to kwestia unikania i zadawania ciosów, a nie ekstra ewolucji, ciosów zadawanych w szybkim tempie, lubię matrix bo tam nie udawano że walczą kung fu, tylko wszystko było choreografią, a tu wciskaną kung fu tam gdzie go nie było.

Bodajże dwa sensowne walki były, czyli pierwsza walka czarnulka, jackie vs dzieciaki, oraz jak mistrz uderza w twarz ucznia, bo reszta to kit wciskany z mocą pudziana :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones