PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6693}
6,3 8 138
ocen
6,3 10 1 8138
5,7 3
oceny krytyków
Karate po polsku
powrót do forum filmu Karate po polsku

4/10

ocenił(a) film na 4

film słaby,dziwny jakiś,a te sceny walki żenujące,hehe,i ten szumny tytuł karate po polsku,hmmm,czy polskie karate jest na takim słabym poziomie?toż to były jakieś śmieszne przepychanki z pod wiejskiej remizy,choć nawet pod remizą prali sie chłopaki lepiej,jedyny plus to cudne ciało pięknej niegdyś kamińskiej,i klimat wspaniałych lat 80-tych

ocenił(a) film na 7
Matiasparviere70

Początek lat 80-tych to tak na prawdę i początki polskiego karate. Czego się spodziewasz jak dopiero powstawały największe polskie kluby karate. Gdzie mieli trenować, od kogo się uczyć.

ocenił(a) film na 4
h_pat

No ta,tylko w opisie jest napisane ze Piotr był świetnym karateką,czyli on już nie musiał się uczyć,a skoro był świetny to znaczy że miał gdzie trenować skoro do tej świetności doszedł,a jakoś tego nie widać w filmie,bo te jego niby walki były śmieszne i w ogóle mogli znalezć chociaż aktora o posturze karateki bo ten to był tylko skóra i kości.Natomiast nie no Kamińska miała wszystko na miejscu,dla niej te 4 punkty,no i dla sentymentu dla lat 80-tych

ocenił(a) film na 7
Matiasparviere70

No wiesz. Współcześnie nawet przeciętny widz ma nieco szerszy obraz tego jak film karate powinien wyglądać. Lekkie wypaczenie. Najlepiej co chwila oglądać jakieś szpagaty w powietrzu, salta po trzy obroty i sceny w zwolnieniu. To co jest pokazane w tym filmie jest uważam bardziej realne niż to co niektóre amerykańskie wytwórnie próbują kreować. Zientarę wzięli do tej roli nie tylko ze względu na warunki fizyczne, ale głównie dlatego, że miał już wcześniej doświadczenie wyniesione z treningów taekwondo. Jedyne na co zwróciłem dodatkowo uwagę w filmie to to, że głos mi się zgadzał a osoba nie :> przez lata przyzwyczaiłem się do jego innego wyglądu, no ale to chyba najstarsza pozycja jaką z nim widziałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones