PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6693}
6,3 8 131
ocen
6,3 10 1 8131
5,7 3
oceny krytyków
Karate po polsku
powrót do forum filmu Karate po polsku

Drzazgi

ocenił(a) film na 7

No właśnie. Aż dziwne, że nie ma takiego tytułu. Film ten zawsze mi się jawił jako sensacyjny z
swojego tytułu. A ten tytuł - Karate po polsku owszem, jest po polsku, ale jaki to mylny tytuł.
Główny bohater niby karateka, ale wykorzystuje kilka ciosów i kopnieć. Akcji mało... Bo takim
tytule można się spodziewać, że będzie efekciarsko, a tu inaczej. Mimo tego, że obejrzałem ten
film, to mi się on spodobał. Opowiada o społecznych obyczajach w wiosce, problemach
głównych bohaterów, do czego prowadzi stosunek z chamstwem i cwaniaczkami. Dla mnie to
taki dramat obyczajowy, który skłania do przemyśleń. Mimo, że jest pomieszany z filmem
sensacyjnym. Fajnie, że to tak pokazano. 8/10.

ocenił(a) film na 7
frycio80

A zapomniałem o muzyce: Polska wariacja na temat Vangelisa. Niby trochę przegięcie plagiatowskie , ale mi się podoba. Najbardziej, jak Michał jedzie tym Chevroletem, a Piotr biega to wtedy fajnie jest rozbujana gitara.

frycio80

Wczoraj katowałem ten film na kino polska, ogląda się szybko, jak na tamte lata - film z pomysłem, reżyser od ekstradycji wszak musiał dobre kino skręcić, auto na tamte lata kosmos, gra Buczkowskiego, urodziwej Dorotki i oczywiście ŚP Żentary!

Fajnie pokazana siła faceta, który jakby mógl to by calutką wiochę jednym kopem jak czak nors zbił, a wytrzymywał do jednego momentu wszystko!

ocenił(a) film na 7
elmo81

No właśnie, wspominałem o tym chevrolecie, ale nie pisałem, że musiał być kosmos na tamte lata. Skąd one je mieli? Byłem niezwykle zdziwiony, gdy to widziałem.

elmo81

Bo może był rycerzem Jedi po jasnej stronie mocy i jakby był ogarnięty nienawiścią czy zazdrością to by skończył jak Vader. "Jedi na Mazurach" - na fali popularności Star Wars i taki tytuł by pasował.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones