PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=149809}

Karol - człowiek, który został papieżem

Karol, un uomo diventato papa
6,9 166 516
ocen
6,9 10 1 166516
4,7 12
ocen krytyków
Karol człowiek, który został papieżem
powrót do forum filmu Karol - człowiek, który został papieżem

Dla mnie to Profanacja. Dają aktorów serialowych do tak poważnego tematu jak papież.
Tak wogóle czy tak poważnych tematów jak religia, a konkretnie papież powinno się ekranizować filmem. Dla mnie jedyny sposób kina to dokument lub jak to miało miejsce opowieści kogoś duchownego lub z Jego rodziny.

P.S. to samo napisałem w kolejnej części filmu.

ocenił(a) film na 2
Raf_27

No jak oni mogą ! Przeciez Wojtyłe powinien zagrać De Niro ! (albo Seymour-Hoffmann,to byłby wykręcony film dopiero)."Ekranizowanie filmem" to najlepszy tekst jaki słyszałem od czasu Bitwy pod Monte Cassino.Aha,jeszcze jedna sprawa:papież to nie jest poważny temat.Ani tamten ,ani ten, ani następny(tzn o papieży mi chodzi).

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
MatiBanas

A ty co takiego dokonałeś w swoim marnym życiu? Może ja ciebie również nazwę również nikim i (jak to określiłeś) chujem? Prawda, że pięknie? Dzieci nie powinni mieć dostępu do internetu gdyż tylko bardziej go zaśmiecają!

ocenił(a) film na 2
BartSmith

Nie wiem czy MatiBanas sobie tego życzy ale wystąpie trochę w roli jego adwokata.Primo:proponuję uważne czytanie.JP2 jest określony dziadygą a nie chujem.Secundo: ludzie,którzy nie doznają ekstazy na widok JP2 mają prawo publicznie wypowiadać się na ten temat.Tertio:fakt,nazwanie go "dziadygą" czy "nikim" nie jest moze jakąs konstruktywną krytyką ale w zalewie dużo gorszych oskarżeń,zniesławień,określeń stosowanych przez katolików na różnych forach a czasem wypowiadanych przez hierarchów kk, nie jest niczym gorszącym.Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
Proton89

każdy człowiek jest kimś. A Piotr Adamczyk pieknie odegrał tę rolę. a czy powinno sie robic filmy o papiezu, czy nie to i tak nie mamy na to wpływu ;)

ocenił(a) film na 1
BartSmith

No to powiedz mi kolego, co on takiego dobrego zrobil!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones