PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=249570}
7,0 75 781
ocen
7,0 10 1 75781
4,3 6
ocen krytyków
Karol papież, który pozostał człowiekiem
powrót do forum filmu Karol - papież, który pozostał człowiekiem

... do tego początek filmu trochę sztuczny (może przez ten dubbing), te wszystkie rozmowy i żarty przy stole z biskupami, zgroza...
Technicznie film słaby (szczególnie wszystkie pielgrzymki - nakładanie Papieża na obraz) - widać niski budżet filmu ... dość dobra charakteryzacja Papieża.
Dobra za to jest druga połowa filmu, gdy Papież się starzeje, im bliżej końca tym lepiej, czuć emocje... szczególnie gdy Papież nie może już mówić. Odegrane to jest na prawdę sugestywnie i dobrze.

Ogólnie film przeciętny (ocena 5/10)
Najlepszy film o Papieżu (który widziałem) to "Człowiek z dalekiego kraju" - polecam.

ocenił(a) film na 1
Tymoteusz81

Zgadzam się... Wolałbym obejrzeć go w wersji oryginalnej... Przecież głównie polacy w nim grają, to czemu nie mógł być po prostu z polskimi dialogami, tylko ten ***** dubbing!

Tymoteusz81

Ach Polacy.Przecież wersja oryginalna to też dubbing,tyle że polskich aktorów.A poza tym podobało by się tobie żeby papież podczas wizyty w
ojczyźnie mówił po Włosku lub angielsku.

ocenił(a) film na 4
Tymoteusz81

a ja sie zgadzam. dubbing, jak to dubbing, spartaczyl film, ktory mimo faktycznie kilku hmm..niedociagniec, jest filmem, wedlug mnie, dobrym. dobrze zagranym z dobra muzyka...a tu takie cos -.-' dubbing to dobra rzecz w kreskowkach, natomiast w filmach to jakis totalnie poroniony pomysl -.-

Tymoteusz81

A Adamczyk i inni polscy aktorzy mówiący po włosku i angielsku to oryginał?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones