PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726431}
5,6 3 157
ocen
5,6 10 1 3157
Karolina
powrót do forum filmu Karolina

Ten film to koszmar !!! abstrahując od tematu. Ale to chyba na zlecenie Kurii nakręcono ten gniot. Aktorzy sztuczni, patetyczni, dialogi czytane nie mówione. Tego nie da się oglądać. I to moja ulubiona aktorka Radwan tak się sama spuściła tym graniem i tą rola do kibelka. Aktorzy Trela i Pomykała jeszcze próbują coś ratować ale nie da się uratować sztampy, propagandy i braku talentu reżyserskiego, scenariusza. Co ta tandeta miała pokazać ? zachęta do klasztoru, umieranie w dziewictwie czy uczenie się na wsi popłaca. Może konkurować z "Autostradą do nieba" chociaż tam były fajna muzyka. Obejrzałem cały i powinni mnie beatyfikować, że tyle się nacierpiałem. A moja rada ? mohery do kin a normalni na wódkę.

ktosik63

Pomyłka to twoje drugie imię... Nic nie zrozumiałeś... Już się zachlałeś tą wódą? Ty normalny inaczej

dawi58

możesz mnie cmoknąć między jednym drinkiem a drugim pajacu !

ktosik63

od razu wiedziałem że z ciebie żaden ,,krytyk" tylko zwykły zbok, a na cmoknięcie biedroniu/rabieju (sam sobie wybierz) trzeba zasłużyć, ciepły chłopcze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones