PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31888}

Kate i Leopold

Kate & Leopold
6,6 54 763
oceny
6,6 10 1 54763
5,0 4
oceny krytyków
Kate i Leopold
powrót do forum filmu Kate i Leopold

Meg

ocenił(a) film na 6

to od tego filmu jej twarz zaczyna sie naciagac i puchnąć niestety :(

nie mogłam zrozumiec jak Leopold się zakochal w takim glonojadzie

MEG, COŚ TY ZROBIŁA Z TWARZĄ?!?!?!?!?!

ocenił(a) film na 8
delishya

Mogli wybrać kogoś innego

Romanooo

niestety naczelna aktorka romantycznych komedyjek to jak czytanie harlekina bo jak harlekin to wiesz czego się spodziewać niestety chuda i do tego wiekowa już kobieta robi sobie zabiegi na twarz musi się to równać z nieapetyczną breją na ryju

delishya

fakt wstrętnie już wygląda zamiast sobie ciasteczek podjeść co da jej naciągnięcie skóry :) to ona skalpelem i jakimiś kwasami się szprycuje ohydnie to wygląda

markin

To, jak wygląda, i co robi z twarzą na starość, to już raczej jej sprawa. I chociaż może się jej wygląd komuś podobać, lub nie, to już teksty typu 'glonojad', 'nieapetyczna breja na ryju', czy 'ohydnie to wygląda' już są całkiem żałosne. Nie wiem czemu bluzganie aktorów sprawia ludziom taką przyjemność na filmwebie

TheWarLord

nie rozumiem jak to jej sprawa ?

markin

A ja nie rozumiem czego ty nie rozumiesz. Każdy robi ze swoim ciałem co chce. A nazywanie jej ohydną już jest nie na miejscu. Może wrzucisz swoją fotkę to też się trochę z twojego wyglądu pośmiejemy

TheWarLord

więc niech się publicznie nie pokazuje. Czego tu nie rozumieć.

markin

Czyli tylko dlatego, że pokazuje się publicznie, można ją obrażać?

TheWarLord

można ją oceniać po to się prostytuuje.
Poza tym kto ją obraża, mówienie prawdy to nie obrażanie.

ocenił(a) film na 7
markin

Domyślam się, że nie rozumiesz ....

delishya

Ashley Jude aktualnie wygląda jeszcze gorzej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones