PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=593636}
6,3 199
ocen
6,3 10 1 199
Kawałek lata
powrót do forum filmu Kawałek lata

Bardzo mnie zaciekawił fabularnie. Również piękne fotosy przykuł moją uwagę, powinno szykować się coś fantastycznego.
Zawsze ubolewam nad tym, że takie filmy są puszczone kilka razy na festiwalach a potem ktoś trzyma je na dysku gdzie się marnują zamiast upublicznić je światu. Na co liczą wszyscy, na tantiemy? Szkoda, że takie dzieła przepadają.

BUNCH

dzisiaj na TVP Kultura będzie o 17.15 !!

sophie_rita

... w tym momencie po raz pierwszy przeczytałem Twoją wiadomość.

BUNCH

dziś ten film będzie emitowany na TVP2 o godz. 19:25. Jeśli Ci się uda przeczytać do tego czasu mój komunikat. Serdecznie zapraszam i polecam

kieofas_2

Dziękuję Ci pięknie za wiadomość. Jak widać, są jeszcze tak uczynne osoby jak Ty.
Nie będzie jednak wielką tajemnicą to, że Twoją wiadomość czytam... teraz.
Fatum....

ocenił(a) film na 7
BUNCH

można zobaczyć na płytce "polskie debiuty 2010"

ocenił(a) film na 7
bartolini86

@BUNCH, do trzech razy sztuka.
Jutro w TVP2 o 19.30 film będzie pokazywany po raz kolejny. Trzymam kciuki, żebyś przeczytał o tym wcześniej niż w piątek ;)

krzykoz

O! Dzięki śliczne. No to tym razem to już wiem przed emisją. Bardzo Ci dziękuję Krzykoz. Twoja pomoc jest złota.
Zobaczymy tylko czy sam film będzie warty takiego planowanie/wyczekiwania i trudu innych osób, starających się mnie poinformować ze swej uczynności i dobroci serca.

No to jutro obejrzę "Kawałek lata".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones