PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110812}

Kawa i papierosy

Coffee and Cigarettes
7,6 68 635
ocen
7,6 10 1 68635
7,6 36
ocen krytyków
Kawa i papierosy
powrót do forum filmu Kawa i papierosy

Który epizod?

ocenił(a) film na 9

Osobiście powalił mnie epizod "Strange to meet you". Doceniłem go dopiero po 2-3 obejrzeniu... ;) Wyróżniają się też "Delirium", "Cousins?" czy "Somewhere in California". W ogóle całość stoi na równym, wysokim poziomie...
Polecam

ocenił(a) film na 9
daf

W sumie to zgadzam się z Tobą bo moje 3 ulubione epizody to właśnie :

1. Delirum
2. Somewhere in California
3. Cousins?

:)

ale uważam jednocześnie, że każda historia ma w sobie to "coś" co może się podobać.

ocenił(a) film na 7
Sajetan

a ja najbardziej upodobalam sobie "kuzynów", uważam, ze to najlepszy epizod, choc inne takz emają w sobie to cos, a i ten z cewka jest zabawny:)

ocenił(a) film na 7
Willow_2

Moje ulubione to:
1. Cousins? - zdecydowanie najbardziej mnie rozbawił i zainteresował
2. Cousin - świetna C.Blanchett w podwójnej roli
3. Delirium - też bardzo zabawny, B.Murray jest świetny
4. This things wil kill'ya - przede wszystkim podobał mi się sposób w jakim mówili do siebie, te głosy zachrypnięte :D
Każdy epizod ma jednak coś w sobie, każdy warto obejrzeć....

T_M_K

Szacuken :D

Mam bardzo podobny ranking, z tą różnicą, że Cousin zmienia Somwhere in California...

ocenił(a) film na 9
daf

mnie najbardziej podobały się dwa epizody :

"Somewhere in California" - super teksty i ciekawa historia

i drugi

"Renee" - aktorstwo ze strony Renee French chyba na najwyższym poziomie w całym filmie. wszystko jest tak zajewielcebiście naturalne, że aż wgniata w fotel.

ogolnie film super, ale te dwie sceny poprostu mistrzostwo świata!!!

ocenił(a) film na 8
karols66

Dla mnie zdecydowanie "Cousins?"

Oraz drugi, nie pamiętam niestety tytułu, ale to ten z dwoma murzynami w restauracji z przyciszonym ska w tle i jeden z nich ciągle pytał się drugiego, czy coś się stało, że chciał się z nim spotkac :D:D:D

Ponadto uważam, że dobór muzyki w tym filmie jest fantastyczny. Każdy utwór, który gdzieś tam snuje się w tle, pasuje idealnie.

ocenił(a) film na 8
the_boutique

Ach, zapomniałbym - jeszcze ostatni - "Szampan". Rewelacja :D

the_boutique

Wspomniany przez ciebie epizod to "No problem". Też zaliczam go do najlepszych w filmie.

daf

Najbardziej podobały mi się "Strange to meet you" - absurdalny :) i "Somewhere in California" - głównie dlatego, że lubię zarówno Iggy'ego, jak i Toma Waits'a. Super jest też "Delirium" - Bill Murray to naprawdę świetny aktor!

daf

1. Cousins?
2. Delirium
3. Cousins
4. Gdzieś w Kaliforni

Film jest rewelacyjny

ulka84

nie wyróżnię się zbytnio, najlepsze wg mnie to:

-Delirium ( uwielbiam Billa Murraya, genialny!!!)
-Cousins? (zwłaszcza końcówka sceny znakomita)
-Szampan (ujmujące)
-Cousins (ach ta Cate!)

najsłabsze:
-Tesla
-Twins

użytkownik usunięty
daf

Zdecydowanie Cousins? Świetnie było patrzeć jak Coogan próbuje kłamać. Biorąc pod uwagę fakt, że te rozmówki były improwizowane to wypadło rewelacyjnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones