PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110812}

Kawa i papierosy

Coffee and Cigarettes
7,6 68 590
ocen
7,6 10 1 68590
7,6 35
ocen krytyków
Kawa i papierosy
powrót do forum filmu Kawa i papierosy

Remake

ocenił(a) film na 6

Dopiero zaczęłam oglądać (przy kawie oczywiście) i pomyślałam o tym, jakby wyglądał remake tego filmu "w dzisiejszych czasach". Hipsterzy w Starbuniu przy Latte w ogromnych kubkach i e-papierosach(czy co tam jest teraz modne) dyskutują o niszowych zespołach i robią zdjęcia na Instagram ? Czekam na wasze pomysły :)

Taka luźna dygresja ;)

ocenił(a) film na 8
Fragaria

Hipsterzy tak. Do tego menadżerzy w przerwie obiadowej rozmawiający o kampanii na Facebooku. Emeryci wspominający komunę i narzekający na współczesność. Liberał kłócący się z narodowcem o Unię Europejską. W tę konwencję można wszystko wpasować :) "To celebrate life."

ocenił(a) film na 9
Fragaria

hahaha :) ej... nie zabijaj :)

Fragaria

i rozmawiają o muzyce:)
Hipster1: czego słuchasz?
Hipster2: nie znasz!
Hipster1: daj posłuchać
Hipster2: i tak Ci się nie spodoba :D

ocenił(a) film na 8
Fragaria

Spoko by było jakby przy stoliku siedział Schopenhauerysta kłócący się z dajmy na to - Heglistą.
Wud wacz

Fragaria

Nie wiem czy wiesz ale twoja wypowiedź to teraz demotywator. http://demotywatory.pl/4665284/Gdyby-powstal-remake-filmu-Kawa-i-papierosy-

ocenił(a) film na 6
Orkadrahi

Gdyby nie ty, to dalej tkwiłabym w niewiedzy :D

Fragaria

Pięknie ujęte xD.
Piszę 3 lata poźniej i nic się nie zmieniło.A nie,sorry.Mamy jeszcze Tik-Tok."Plac zabaw dla pedofilów",jak stwierdziła jedna z gazet.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones