PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110812}

Kawa i papierosy

Coffee and Cigarettes
7,6 68 637
ocen
7,6 10 1 68637
7,6 36
ocen krytyków
Kawa i papierosy
powrót do forum filmu Kawa i papierosy
_Tanya_

taa ja też się cieszę
ale zastanawia mnie fakt czemu dwójka puszcza ten film zawsze po północy

rudamaupka

przyjęła się zasada: im później emitowany film tym jest lepszy!o 20 zazwyczaj lecą jakieś przewidywalne hiciory z Ameryki,a około 23 co lepszego...swoją drogą zegarynka filmwebu zawodzi

użytkownik usunięty
_Tanya_

no nareszcie! ale jak zwykle pora jest powalająca. nie będę odkrywacza, gdy napiszę, że w telewizji lecą na okrągło te same filmy z przełomu XX i XXI wieku. i na dodatek wszystkie żenujące. moja siostra kiedyś przełączając kanały co chwila rzucała: "już to widziałam", po czym trafiłyśmy na wywiad z Dalajlamą prowadzonym chyba przez Tomasza Lisa, siostra skontatowała: "i to też widziałam. nawet wczorajczy film przyrodniczy też już oglądałam". to już naprawdę robi się irytujące.

ocenił(a) film na 6

Dokładnie, a nawet jak coś interesującego to o takiej porze...gdybym chciała się poświęcać dla filmów i jednocześnie nabijać oglądalność telewizji, które widząc, że jest nic z tym nie zrobi, o ile ich to w ogóle rusza, to bym miała już 3 noc w tym tygodniu zarwaną...szczególnie, że rano muszę wcześnie wstać i normalnie funkcjonować...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones