PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110812}

Kawa i papierosy

Coffee and Cigarettes
7,6 68 644
oceny
7,6 10 1 68644
7,6 36
ocen krytyków
Kawa i papierosy
powrót do forum filmu Kawa i papierosy

co to ma byc?

ocenił(a) film na 3

ciekawsze tematy i wartosci mozna wyniesc sluchajac ludzi o czym gadaja w kawiarni zwyklej niz
w tym filmie.
Poza tym nie rozumiem po co takie filmy powstaja.Niby maja byc ciekawe,inne a wychodza
strasznie przecietnie.

ocenił(a) film na 3
luckygirl23

Akurat zgodzę się z tobą dyskusje w tym filmie są strasznie prymitywne,nudne i nie ciekawe.

DemiaN

Bo o to chodzi. Rozmowy mają na celu pokazanie, że ludzie nie mają o czym ze sobą rozmawiać, gadają więc o rzeczach nic nieznaczących jak np kawa i papierosy. Według mnie ten fil jest genialny, ale jest to moja opinia i nikt nie musi się z nią zgadzać.

ocenił(a) film na 3
parkinson

Racja na osiedlu jak siedziałem za małolata też nie było o czym gadać to się wygadywało jakieś bzdury ale w filmie nie podoba mi się takie coś już wole gadanie o niczym ale z jakąś ładną akcją.Pozdro

DemiaN

Też wolę filmy z akcją ale ten wyjątkowo mi się spodobał :)

ocenił(a) film na 8
luckygirl23

myślę, że reżyser mimo starań nie zdobył funduszy na jakiś film od producentów kawy i papierosów - dlatego w 1986 rozpoczął krucjatę kręcąc poszczególne epizody ;)

traktując zestaw jako gorzką zemstę reżysera, bawiłem się doskonale
a zwłaszcza przy Michelle Rodriguez (pewnie komuś wpadło do głowy, że może zagrać w Maczecie - skoro tu przegląda katalogi z bronią ;) )
również podobał mi się epizod z Cate Blanchett
genialnie trząsł się Roberto Benigni od nadmiaru kofeiny

muzyka super i ta konwencja czarno-biała... w tych epizodach, nic nie było czarno-białe...

jarmuż - szkoda że nie było informacji o zdrowotnym działaniu soku z tego typu kapusty ;)

pozdrawiam.

użytkownik usunięty
swierszczFW

Umm, to nie była Michelle Rodriguez, tylko Renee French. ;)

ocenił(a) film na 7
luckygirl23

Ale warto go obejrzeć ? Bo się zastanawiam...

ocenił(a) film na 3
underground73

mysle ze warto bo jest to cos innego niz amerykanska papka.Poza tym sam/a wyrobisz sobie zdanie na temat tego filmu.Film skalda sie z kilku czesci wiec zawsze mozesz wylaczyc nawet po pierwszej rozmowie :).

ocenił(a) film na 7
luckygirl23

True. Ja przebywając w pubach, kawiarniach nasłuchałem się ciekawszych dialogów..... Dużo ciekawszych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones