PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559494}

Kaznodzieja z karabinem

Machine Gun Preacher
7,1 38 336
ocen
7,1 10 1 38336
6,0 3
oceny krytyków
Kaznodzieja z karabinem
powrót do forum filmu Kaznodzieja z karabinem

OK,

użytkownik usunięty

a gdzie można film obejrzeć ???
Bo nigdzie w internecie nie mogę go znaleźć.

Chyba nigdzie. Nawet na imdb jest mało ocen, więc chyba nawet w USA ten film nie wszedł do kin. Data premiery pewnie jest źle podana...

użytkownik usunięty
LeoMessi86

Dzięki za informację.

mozna to obejrzec w kinie. tam tez jeszcze czasem oglada sie filmy ;)

użytkownik usunięty
Bobby_Bloom

Bobby_Bloom wiem o tym, bo bardzo lubię chodzić do kina. Wolę obejrzeć film w kinie inż gdzie indziej. Tylko widzę, że w końcu zmienili datę premiery z 2 stycznia na 9 grudzień.

Spoko ;). Najpierw był 2 grudzień, ale przesunęli o tydzień. Gdyby w ogóle wyrzucili 2 grudnia i nie dali innej daty, to pewnie film w ogóle by nie wszedł do kin, a tak to raczej będzie.

gdzie? w kinie

użytkownik usunięty
KLAssurbanipal

KLAssurbanipal tyle to ja wiem. Przeczytaj mój wcześniejszy wpis. Jest trochę wyżej.

ocenił(a) film na 8

Wystarczy sobie sprawdzic repertuar wszystkich konkretnych kin, helios cinemacity multikino. Jak sie mieszka na zadupiu gdzie psy dupą wode piją a jedynym kinem jest plandeka na stodole albo w co większej mieścinie tak zwany dom kultury to pewnie nigdy nie będzie wyświetlany. W dobrych warunkach w przyszłym roku gdy go ktoś z neta ściągnie to obejrzycie. Pozdro.

użytkownik usunięty
Valmont_3

Valmont_3 obrażaj sobie, kogo innego, a nie mnie.
Valmont_3 byłam przygotowana na 2 grudnia ( jak ktoś mnie tam wyżej poprawił) i czekałam a później dowiaduje się, że nastąpiła zmiana premiery w Polsce. Więc na pewno pójdę do kina obejrzeć, bo wolę oglądać w kinie niż ściągnięte.
P.S.
Valmont_3 i nie obrażaj ludzi z poza miast, bo to tylko świadczy o twoim wychowaniu. To tak na przyszłość.

ocenił(a) film na 8

O moim wychowaniu? Obrażanie ludzi ze wsi? O czym Ty mówisz? Normalny koment w lekko zabawnym tonie. Zluzuj trochę, bo widzę, ze jesteś spięta jak stringi na kloszu. Pozdro

Valmont_3

Valmont_3 frajer jesteś i tyle i Sagittarius2012 ma rację że jesteś niewychowany.

Valmont_3

Normalny? Zabawny ton? Czy w taki sposób też żartujesz w pracy /szkole /na uczelni?

ocenił(a) film na 8
KLAssurbanipal

Ze wszystkich i wszędzie. Chyba ludzie ze wsi się obrazili. No trudno.

Valmont_3

Rozumiem, że miejsce w którym mieszkasz to Nowy Jork?

ocenił(a) film na 8
KLAssurbanipal

Nie Nowy Jork tylko Boston.

Valmont_3

Nie rozumiesz czym jest ironia.

ocenił(a) film na 8
KLAssurbanipal

Ale ja teraz mówię poważnie:)

Valmont_3

Dołączam się do pozostałych opinii i uważam Valmont_3 że na bakier u ciebie z kulturą osobistą a twoje uwagi świadczą o tym że jesteś chamskim burakiem albo młodym zapatrzonym w siebie dupkiem.
Może nie mieszkam w Bostonie a tylko w malutkiej Warszawie ale twoje słowa są obraźliwe dla wszystkich niezależnie od miejsca zamieszkania. Kończąc zwrócę uwagę na to że nie ma znaczenia gdzie aktualnie mieszkasz tylko gdzie się urodziłeś i wychowałeś. Gdyby status miejsca zamieszkania był wprost proporcjonalny do twojego poziomu kultury osobistej to powinieneś mieszkać w oborze. Ale ty oczywiście mieszkasz w Bostonie i należy ci się za to szacunek i podziw.

pawelacb

Serio tak się spinacie o tego żartobliwego posta? Sam jestem ze wsi i mnie to jakoś nie rusza. W sumie ... nawet powiedział prawdę, bo obok, w sąsiadującym 50-tysięcznym mieście też jedynym pseudo-kinem jest dom kultury.

Mimo wszystko piractwo jest złe. A jak już chcecie ściągać, to się przystosujcie i czekajcie grzecznie, aż ktoś wrzuci. Czy za pół roku, czy za rok, czy za dwa.

TylkoOnTuStoi

Ale ja wcale nie popieram piractwa i nie ma o tym ani słowa w moim poście. Pamiętaj jednak że nie każdy żart jest w dobrym tonie, przed swoimi znajomymi może sobie żartować o czym chce i kiedy chce ale na forum publicznym proponuję trochę więcej taktu i ogłady. Szczególnie, że nic nie wie na temat osób do których swoje żarty adresuje. Kultura mimo wszystko na pierwszym miejscu, ale może to tylko moja opinia.

ocenił(a) film na 8
TylkoOnTuStoi

Widzę, że jednak są ludzie którzy mają trochę poczucia humoru i dystansu do siebie. Bez spiny bez problemu. Reszta musi wyskakiwać zaraz z kulturą, zachowaniem, obyciem itd. Wielcy wojownicy dobrego zachowania na forum. Zluzujcie trochę. Pozdro

pawelacb

''Może nie mieszkam w Bostonie a tylko w malutkiej Warszawie''

Nie mieszka w Bostonie, tylko mieścinie mniejszej od Wawy (co w profilu widać) więc luz.
Napisałem do niego ironię, ponieważ mieszkam w bardzo dużym mieście i musiałby mieszkać w czymś pokroju NY, by nazwać mnie człowiekiem ze wsi. Jednak mojej ironii nie zrozumiał i wyszło jak wyszło.

Valmont_3

Ale teleportujesz się do Opoczna w łódzkim, lub okolic żeby napisać każdy post tutaj.

darkwarez.pl - tutaj znalazłem jeden link ale nie ściągałem (obejrzałem w kinie), tak więc nie gwarantuję jakości. Myślę że dla tych co są filmu ciekawi, warto sprawdzić, bo film jest rewelacyjny - tak samo jak i historia człowieka na której to fabuła filmu została oparta. Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
davideck

Ok, dzięki. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones