PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559494}

Kaznodzieja z karabinem

Machine Gun Preacher
7,1 38 327
ocen
7,1 10 1 38327
6,0 3
oceny krytyków
Kaznodzieja z karabinem
powrót do forum filmu Kaznodzieja z karabinem

Nie sądzę, żeby to był film klasy Z. Może dystrybutor (czy kto decyduje o polskim tytule) sądził, że taki będzie "chwytliwy" i ściągnie do kina większe tłumy.

Polscy dystrybutorzy zawsze myślą w ten sposób :P

Jak długo jeszcze bedziecie sie obrazac na polska rzeczywistosc? Poza tym "kaznodzieja z karabinem" to calkiem celne tlumaczenie.

O co wam wszystkim do cholery chodzi z tym tytułem? pierwszy raz widzę, żeby tytuł w końcu był prawie taki jak oryginalny to i tak się czepiają. A jaki ty byś dał tytuł? "Kazania z automatu" ?

jerzunio

hahaha> Dobry tytuł Jerzuniu opatentuj to :p

użytkownik usunięty

Co Ci koorva ty tępy ciulu nie pasuje w tym tytule , wreszcie normalnie przetłumaczyli tytuł filmu ( nie jakieś tam szklane pulapki , wirujące sexy itp. ) . Koorva bandzie cwelowatych kretynów znowu coś nie pasuje

użytkownik usunięty

Pier.dol, pier.dol ja posłucham. :D Kur.wa, jak to brzmi: "Kaznodzieja z karabinem" :D:D No ale komu ja to próbuję tłumaczyć? Gościowi, który wziął sobie nick - cytuję - "Skrapi_koko2"?? :D:D:D:D:D:D:D:D:D

użytkownik usunięty

powiedział gościu o nickiem "smokulec" xD

ocenił(a) film na 7

Rzadko się trafia tak dobrze przetłumaczony tytuł przez dystrybutora a Ty narzekasz? Na miłość Boską!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones