PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=876619}
6,2 16
ocen
6,2 10 1 16

Khaite FW21
powrót do forum filmu Khaite FW21

re:mini.scencje

ocenił(a) film na 8

show me what you got! kolejny #girlpower! trailer kolejnego arcydzieła bakera, a przynajmniej taką mam nadzieję (że trailer, bo że arcydzieła tego jestem pewien!)

Westernik

to raczej nie jest zwiastun jakiegoś projektu bo to jest... reklama

ocenił(a) film na 8
american_suspect

wiesz co, taka nietypowa ta reklama może być w zasadzie wszystkim po trochu: zajawką łamane na wprawką łamane na ćwiczeniem estetycznym łamane na trailerem arcydzieła łamane na manifestem feministycznym łamane na videoklipem muzycznym łamane reklamą i tak dalej. sporo jest takich projektów, ni to reklam ni to krótkometrażówek, nawet pośród zacnych reżyserów: Lady Blue Shanghai lyncha, Summer of '21 gaspara noe, French Water jarmuscha i tak dalej. tajemnicą poliszynela natomiast pozostaje fakt, dlaczego żadna z nich nie jest wystawiona do oceniania na tym portalu..

Westernik

wydaje mi się że większość komercyjnych szortów jednak nie doczekuje się pełnometrażowych follow-upów pomimo ogromnego potencjału (jak np film Wesa Andersona dla Prady)

ocenił(a) film na 8
american_suspect

w przypadku tych powyższych to mi nawet nie żal, ale tego szorta bakera chętnie bym zobaczył na przykład jako pełnometrażowy rimejk Wojowników waltera hilla:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones