PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=164267}
8,1 125
ocen
8,1 10 1 125
Khal Nayak
powrót do forum filmu Khal Nayak

Ballu (Sanjay Dutt) to skuteczne narzędzie zbrodni w rękach gangstera Roshi Mahanta. Umie zabić. A potem uciec. Ale po zastrzeleniu podczas wiecu wyborczego kolejnego polityka zostaje jednak złapany. Śledztwo prowadzi oficer policji Ram Singha (Jackie Shroff). W przerwach pomiędzy próbami wymuszenia biciem na więźniu zeznań odwiedza on zakochaną w nim sierotę Gangę (Madhuri Dixit). Kochająca się para właśnie przymierza się do ślubu, gdy Ballu udaje się uciec z więzienia. Prasa oskarża Rama, że zajęty romansowaniem z Gangą zaniedbał swych obowiązków. Oburzona Ganga (tez oficer policji) chcąc oczyścić honor ukochanego rusza na poszukiwanie uciekiniera. Wkrótce tańcem na przyjęciu gangsterów udaje jej się zawojować serce Ballu. Uciekając od policji bandyta zabiera ją ze sobą. Tymczasem Ram, by móc szantażować Ballu, próbuje zebrać informacje o jego przeszłości. Udaje mu się odnaleźć matkę Ballu. Od lat daremnie wyczekuje ona powrotu swego marnotrawnego syna. Podczas spotkania policjanta i matki Ballu okazuje się, że wiele lat temu pomagając wykształcić się sierocie, zmieniła ona los Rama. Ze zdumieniem rozpoznaje on w zabijającym dla gangsterów Ballu przyjaciela z dzieciństwa, broniącego go zawsze Prasada. Matka ma nadzieję, że ścigający jej syna policjant uratuje go przed śmiercią. Dochodzi do konfrontacji między łotrem i bohaterem, tym dramatyczniejszej, ze każdy z nich wie już, kogo kocha Ganga...

_Summer_

ja pierd....aż mnie głowa rozbolała od czytania tej badziewnej historyjki (nie bierz tego do siebie-bardzo dobry wpis, mi chodzi o fabułę tego szajsu)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones