PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33300}

Kibice do dzieła!

Ready to Rumble
5,7 551
ocen
5,7 10 1 551
Kibice do dzieła
powrót do forum filmu Kibice do dzieła!

Apeluje, kto nie jest fanem wielkich facetow okladających się pięściami na ringu nich nie ogląda tego filmu, to obraz dla maniaków amerykańskich zapasów, mam sentyment do tych ustawianych walk, z dawnych czasów i chyba dlatego dałem 5 dla tego filmu, scenariusz jest mierny, pełno w nim dziur i nieścisłości, żarty niewybredne, ogólnie słabiutko, jedyne co ratuje ten film to udział gwiazd wrestlingu: Goldberga, Stinga Macho Mana, podobała mi się rólka Martina Landaua jako weterana zapasów, muzyka była też spoko

ocenił(a) film na 8
wujaniek

To prawda. Ja wrestlin bardzo lubie (no może nie koniecznie nie istnieją ce już WCW) więc i film mi sie podobał. Co do muzy to jest za nią odpowiedzialny ten sam człowiek który komponował muzyke m.in. w Mortal Kombat i MK: Unicestwienie. Pozdro.

ocenił(a) film na 3
wujaniek

Jako fan ledwo wytrzymałem, bardzo słaby ten film. Wrestlerzy i niezłe sceny czysto wrestlingowe go ratowały, na to 3, które dostał.

ocenił(a) film na 6
wujaniek

Potwierdzam, tylko dla WIELKICH fanów nawet nie tyle co wrestlingu, co federacji WCW z drugiej połowy lat 90-ch :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones