PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568289}
6,3 52 280
ocen
6,3 10 1 52280
4,8 10
ocen krytyków
Kick Ass 2
powrót do forum filmu Kick-Ass 2

Gdy film się skończy, a na ekranie pojawią się napisy końcowe nie podnoście od razu tyłka z fotela tylko poczekajcie kilka minut. Nagrodą będzie bonusowa scenka z jednym z głównych bohaterów.

ocenił(a) film na 9
Skandal

to nie jest spoiler :)

ocenił(a) film na 7
Real4ever

Taaaa przez to, że napisałeś, że to spoiler to nie czytałem i scenki nie widziałem ;) a nawet pomyślałem, że może być więc przeczekałem całą piosenkę końcową i pierwszą sekwencje napisów, ale nic nie było, więc wyszedłem. Widocznie były jeszcze później. Tak czy inaczej, można gdzieś wygrzebać w sieci :)

użytkownik usunięty
Skandal

przeczytalem wczoraj twój post.. dzisiajbylem na tym filmie i chcialem zobaczyć ten bonus. Niestety kino jak zwykle spiep.zyło sprawe. Jak tylko pojawiły sie napisy wyzapalali światła na sali a ludzie jak z procy pouciekali. Zostalem sam na sali... ale do konca napisów nie doczekalem bo z daleka gapiła sie na mnie laska od sprzatania co stala ze zmiotełkami przy wejsciu i czekala az wreszcie pójde.. nnoto poszedłem :( KINO powinno traktowac filmy profesjonalnie i brac pod uwage ze niektorzy chcą widziec bobnusy a nie takie wyganianie... NA REKLAMY TO CHOLERA ŚWIATLA ZGASZONE! a na binus nie doczekasz nawet bo już by zamiatali pod nogami :( NIE POWINNI GASIĆ SWIATEL W NAPISACH na ZNAK ZE JEST JESZCZE BONUS i zeby nie wychodzić..

użytkownik usunięty
Skandal

pomylilem sie w ostatnim zdaniu mialo być : NIE POWINNI ZAPALAĆ SWIATEL.."

ocenił(a) film na 10
Skandal

Scenki w polsce nie ma... Jak się wkur**ę to zgłoszę takie zażalenie i pokażę dowody... zażądam rekompensaty :E

ocenił(a) film na 7
Splitax

Ja oglądałem film dwukrotnie w dniu premiery w Multikinie na w-wskim Ursynowie i za każdym razem po napisach była wspomniana scenka. Jeśli w Twoim przypadku było inaczej to pewnie dlatego, że kopie taśm się od siebie różniły zawartością.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones