PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568289}
6,3 52 286
ocen
6,3 10 1 52286
4,8 10
ocen krytyków
Kick Ass 2
powrót do forum filmu Kick-Ass 2

...Naprawde nie spodziewalem sie tak swietnej kontynuacji... Chwilami naprawde nie wiedzialem
ze te czesc nakrecil zupelnie inny rezyser. Czulem jakbym ogladal film tamtego rezysera. Swietnie
sie bawilem ogladajac ten film i stawiam te czesc na rowni z JEDYNKA nawet moze troche
bardziej mi sie podobala ta czesc. Bardzo bym chcial aby za jakis czas zrobili KICK-ASS3 bo az
sie prosi aby miedzy KICK-ASSEM a HIT GIRL rozwinela sie milosc i prawdziwe uczucie! FILM JAK
NAJBARDZIEJ POLECAM!

ocenił(a) film na 7
punisher822_filmweb

Równie myślałem że będzie gorzej a było nawet spoko....

punisher822_filmweb

Że co !? Nieeee.... romans z tego chcecie robić ?
Przecież Hit Girl to mała dziewczynka ! Miłość i prawdziwe uczucie ? błe hehe :/

ocenił(a) film na 6
Psyhe

Jaka tam mała dziewczynka skoro 15 lat zresztą w kolejne części może mieć już 16/17 lat zresztą raczej jak na ten wiek jest bardziej dojrzała niż jej rówieśnicy

ocenił(a) film na 8
HanysBoy89

A naprawdę ma już prawie 17 xD.

ocenił(a) film na 8
punisher822_filmweb

Jedyna rzecz jaka bolała mnie w filmie to ciągłe patrzenie na "dziewiczy wąsik" red mista :<

Azemoth

Motherf**kera

ocenił(a) film na 7
Azemoth

hehe wąsik bym najlepszy, co za miazga ;) O to chodziło reżyserowi, takie detale, a jak potrafią zmienić film :)

ocenił(a) film na 8
punisher822_filmweb

Podpisuje się pod wami... Kick ass 2 rocks!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones