PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568289}
6,3 52 267
ocen
6,3 10 1 52267
4,7 9
ocen krytyków
Kick Ass 2
powrót do forum filmu Kick-Ass 2

czy tylko mnie się wydawało czy jak pana pułkownika zabijali i zdjeli mu maskę to wogóle to nie był jim carrey tylko co najwyżej przecietnie podobny inny człowiek, normalnie nie te oczy nie te kształty i rysy twarzy, puki miał maskę na oczach to odrazu wiedziałem że to aceventura a tak bez maski to normalnie do samego knca filmu myślalem że jakiegoś dublera zbili iże prawdziwy pułkownik się pokaże jeszcze

użytkownik usunięty
konstanty_2

Mam to samo wrażenie - jak dla mnie to zupełnie inny aktor i jakiś błąd na planie filmowym czy coś...
Jeśli to faktycznie Jim... to brawa dla charakteryzacji.

ocenił(a) film na 9

Faktycznie coś było z nim nie tak i też miałem nadzieję , że wróci jeszcze w filmie :)

ocenił(a) film na 7
konstanty_2

Jim po prostu miał taką charakteryzację.

ocenił(a) film na 3
konstanty_2

Specjalna charakteryzacja. Ale dlugo sobie nie pograł heh.

ocenił(a) film na 4
Magic1997

mistrzowska charakteryzacja plus akcent :)

ocenił(a) film na 3
ajajajajajajajajaj

Zgadzam się. Jedyny + tego filmu.

Magic1997

Na 90 % jest to Jim, lecz ostatnio doczytałem na jednej z zagranicznych stron, że Jim zrezygnował w trakcie z roli Pułkownika, po tym jak doszło do jakiś morderstw, czy coś takiego. Uznał że film promuje przemoc i dlatego zrezygnował. Dlatego nie mam 100% że po ściągnięciu maski był to naprawdę Jim, może się myle, ale tego dokładnie nie wiem

ocenił(a) film na 3
powerrangers

Jezu to była taka charakteryzacja . Nie zrezygnował tylko byl przeciwny reklam z nim w roi glownej. No i zastanawia mnie to dlaczego go tak szybko uśmiercili, może to ma jakis związek z jego niechęcią do tego filmu i skrócili jego role. ..

ocenił(a) film na 7
Magic1997

Śmierć Pułkownika Starsa była już na stronach komiksowego oryginału i wierzcie mi, że była bardziej drastyczna.

ocenił(a) film na 3
Skandal

Tak, ale mógł trochę dłużej pograć

ocenił(a) film na 7
Magic1997

Też się z tym zgadzam, chyba jedna z najlepszych kreacji komika z Kanady.

ocenił(a) film na 3
Skandal

Tak. Zastępował w pewien sposób Big Daddiego.

ocenił(a) film na 6
Skandal

Z ciekawosci sie spytam, jak wygladala jego smierc w komiksie?

ocenił(a) film na 7
Mathias_13cool

Zabito go tak samo jak psiego amatora męskich organów rozrodczych, a policja znajduje korpus mężczyzny, któremu dowcipnisie z Toksycznych Mega C.p ucięli głowę, a na jej miejsce wstawili psi łeb...

ocenił(a) film na 8
konstanty_2

"Eisenhower: schwanz!" :D

konstanty_2

Puk, puk, puk, Swiadkowie Jehowy! Rozwalilo mnie to! :)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones