PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568289}
6,3 52 250
ocen
6,3 10 1 52250
4,7 9
ocen krytyków
Kick Ass 2
powrót do forum filmu Kick-Ass 2

Witajcie! wiecie coś na temat 3 części kick assa, miała wyjść w tym roku, a jak na razie ani widu ani słychu, w premierach i zapowiedziach kin nic nie ma, nic się nie pojawia. PISZCIE CO WIECIE ;)

kinia_47

Ostatnio zniknął rekord z imbd. To oznacza tylko jedno, nie ma go w chwili obecnej nawet w planach.

Last_Ronin

NiIEEEEEE;(

Last_Ronin

to smutne ;((

kinia_47

Gdzieś słyszałam że owszem plany były, ale ze względu na ogromną ilość nielegalnych kopii nie powstanie kolejna część, a szkoda bo obie były naprawdę fajne.

ocenił(a) film na 7
kinia_47

Nie będzie 3 części. Oczywiście 100% pewności nie mam, ale szanse są nie wielkie, o czym mówią sami twórcy. Filmy o Kick-ass'ie zrobione są na podstawie komiksu, jedna seria to jeden film. Problem głównie polega na tym, że obie części ekranizacji powstały zanim wydana została 3 ostatnia seria komiksu. Niestety odstępstwa od pierwowzoru w filmach były na tyle duże że w 3 części, jeśli nadal miała by być wzorowana na komiksie, było by zbyt wiele dziur w fabule, których nie dało by się w żaden logiczny sposób załatać. Zresztą Chloë Grace Moretz nie może już grać 12/13 latki i raczej ciężko by było zastąpić ją w roli Hit-Girl.

paulaner001

dzięki, za info ;)

ocenił(a) film na 8
kinia_47

W drugiej części nie grała 13-latki więc nie widzę problemu, można spokojnie robić kontynuację, Moretz jest bardzo popularna więc w tym upatrywałbym problemu, bo pewnie ma pełno dobrych propozycji i nie koniecznie będzie się jej chciało działać przy Kick-Ass. Chociaż z drugiej strony był to jednak jakiś sukces, ja osobiście stawiam że coś tam jeszcze nakręcą góra za 2 lata.

mitrus80

no już mamy rok 2016, to może coś zrobią :D

kinia_47

Z tego co wiem to w komiksie na przykład pojawia się scena seksu pomiędzy dwoma bohaterami, z tego pewnie powodu film nie powstał, ponieważ Moretz nie była pełnoletnia, może teraz się coś zmieni bo skończyła 18'tkę :)

ocenił(a) film na 7
WujekKoszar

Mam wszystkie części komiksu o Kick Assie i Hit Girl, ani jeden z nich nie zawiera scen sexupomiędzy Davem , a Mindy...

ocenił(a) film na 7
kinia_47

Zarówno scenarzysta oryginalnych komiksów, Mark Millar oraz reżyser pierwszej ekranizacji, Matthew Vaughn ogłosili ostatnio, że planują pociągnąć do końca trylogię na dużym ekranie. Trzeba się uzbroić w cierpliwość...

ocenił(a) film na 7
Skandal

ostatnio czytałam, że mają w planach zrobić prequel o big daddym i hit girl a poźniej 3 część. mam nadzieje ze to prawda....

ocenił(a) film na 7
angelamy

Ciekawe jak się do tego zabiorą, bo musieliby znaleźć młodocianą aktorkę, która talentem dorównuje pannie Moretz...

ocenił(a) film na 5
Skandal

Nie bedzie z tym problemu, bo Moretz raczej jest przeciętna aktorką.

ocenił(a) film na 7
Sony_West

Jak dla kogo...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones