PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568289}
6,3 52 280
ocen
6,3 10 1 52280
4,8 10
ocen krytyków
Kick Ass 2
powrót do forum filmu Kick-Ass 2

Obejrzalem pierwsza czesc i mi sie spodobala a teraz czekam na druga i jestem ciekawy co wydarzy sie teraz ???

ocenił(a) film na 7
Nietoperz_3

Zajrzyj do drugiej komiksowej serii przygód Lizewskiego i McReady to będziesz miał z grubsza zakreśloną fabułę.

Skandal

Gdzie oge znalezc ta druga serie przygod jesli mozesz to pomoz

ocenił(a) film na 7
Nietoperz_3

Drugą serię Kick Assa bez najmniejszych problemów znajdziesz na You Tube, napisz jak Ci się spodobała.

http://www.youtube.com/watch?v=Jyi-r_iv1og&feature=related

Skandal

Wielkie Dzieki.

Skandal

A mam pytanko czy te dwa odcinki sa zrobione na podstawie komiksu ??

ocenił(a) film na 7
Nietoperz_3

Scenariusz do drugiej części Kick Assa ma się opierać tak samo jak w przypaku swojej poprzedniczki na komiksowych miniseriach autorstwa M. Millara oraz J. Romity Jr i tak samo jak to było z obrazem z 2010 roku różnice w porównaniu z komiksem będą znaczne.
http://www.grupa-cfc.pl/projekt/szczegoly/16

Skandal

A i zastanawia mnie jeszcze jedno za co Red-Mist przepraszal Kick-Assa podczas spotkania wszystkich bohaterow budynku (B) Jak zabierali ich do furgonetki (jest to dla mnie nie zrozumaile)

ocenił(a) film na 7
Nietoperz_3

Red Mist po prostu starał się przeprosić Kick Assa za zaistniałą sytuację, gdy na scenę wkroczyły zakapiory tatusia. Jeszcze jakieś pytania?

Skandal

Nie Dzieki za pomoc w zrozumieniu pewnych rzeczy

ocenił(a) film na 7
Nietoperz_3

No problemo. Gdybyś poszukiwał więcej inforamcji na temat K.A. wal śmiało.

Skandal

ok nie ma sprawy . Dzieki

ocenił(a) film na 8
Nietoperz_3

No chyba wiadomo, że za to, że zastawił na nich pułapkę..... Czego żałował w przypadku Kick-Assa bo uważał go za niegroźnego i chciał złapać tylko Big Daddy i mówił ojcu by Kick- Assa zostawili w spokoju, ale tego nie zrobili i przepraszał (tak jakby chciał powiedzieć "nie tak miało być, ciebie mieli zostawić w spokoju")

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones