PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568289}
6,3 52 261
ocen
6,3 10 1 52261
4,7 9
ocen krytyków
Kick Ass 2
powrót do forum filmu Kick-Ass 2

Komiks a film

ocenił(a) film na 7

Stwierdzam, że komiks jest dobry. Ale konwencja filmowa bardziej mi się podoba. Jest lżejsza i
śmieszniejsza przez co wydaje się być ciekawsza. Komiks jest w o wiele poważniejszym tonie i o
dziwo o wiele mroczniejszy. To jak gdyby porównać serial o Batmanie (tego z Adamem Westem) do filmowego Punishera albo Asteriksa i Obelixa do Spartacusa ;D

loozack

Ja jednak wolę komiks, co prawda jest poważniejszy, ale tak czy siak trzyma konwencje komediową i jest zabawny, choć nie przez cały czas. Film jest zrobiony typowo dla rozrywki, wprawdzie są wplecione te "poważniejsze" wątki z komiksu, ale nie są najważniejsze. Widz ma się bawić i jak dla mnie udało to im się super, zmienili kilka rzeczy względem komiksu, ale wyszło to na plus i czekam na część trzecią, która wyjdzie zapewne nieprędko, zwłaszcza, że ta komiksowa trzecia seria jeszcze trwa i póki co jest świetna.

ocenił(a) film na 7
kubens

ja też chętnie zobaczę 3 część choćby ze względu na Mothe******, który bije na łeb swój komiksowy pierwowzór ;D

ocenił(a) film na 9
loozack

Komiks jest świetny. Ale film mi też się bardziej podobał, zwłaszcza jedynka, z powodu rewelacyjnej muzyki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones