PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568289}
6,3 52 266
ocen
6,3 10 1 52266
4,7 9
ocen krytyków
Kick Ass 2
powrót do forum filmu Kick-Ass 2

Być może zaważyła na tym zmiana reżysera. Najgorszym posunięciem było wprowadzenie kloacznego humoru w postaci rzyg-sracza (o ile dobrze pamiętam nazwę przyrządu). Humor dedykowany dla młodszych dzieci raczej nie powinien pojawiać się w filmie R, ani nawet PG-13. Prócz tych żenujących scen wyraźnie siadła dynamika akcji w porównaniu z częścią pierwszą; sceny walki nie są już tak efektowne. Sam scenariusz nie jest najgorszy i broni się. Na plus należy natomiast wspomnieć o świetnej postaci pułkownika Stars And Stripesa, rzetelnie odegrana, błyszczy na tle innych postaci.

ocenił(a) film na 8
egghead

każdy ma swoje zdanie ja natomiast uważam ze 2 część lepsza od 1

ocenił(a) film na 4
elektra83

Co więcej, cieszy mnie to, że każdy ma własne zdanie, bo gdyby wszyscy się zgadzali czy lubili to samo byłoby niemiłosiernie nudno. Swoją opinią próbuję wspomóc gustopodobnych. Miłego Dnia!

ocenił(a) film na 4
egghead

Popieram eqqhead. Kompletnie inny klimat. Myślę, że scenariusz również jest słaby. Szczególnie postać Hit-Girl mi się nie podobała. Pierwszą część oglądało się rewelacyjnie, a mniej więcej od połowy sequela chciałem żeby się już skończył. Spore rozczarowanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones