PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568289}
6,3 52 266
ocen
6,3 10 1 52266
4,7 9
ocen krytyków
Kick Ass 2
powrót do forum filmu Kick-Ass 2

Poziom podtrzymany

ocenił(a) film na 9

Soundtrack słabszy niz w pierwszej części, jednakże... jeśli podobała Ci się pierwsza część - must
see. Jeśli podobała Ci się hit girl i pierwsza część - tym badziej musisz obejrzeć.

ocenił(a) film na 5
ZomBee

Ano, czasami czuć ten klimat "jedynki", ale imo pod względem soundtracku i montażu o wiele słabiej. Jestem ciekaw czy jeśli powstanie 3 część to zobaczymy w niej Moretz, bo zakończenie raczej sugeruję pożegnanie z tą postacią.

ocenił(a) film na 7
G00N3R

Niby skąd teoria, że wyjazd Mindy z Nowego Jorku ma oznaczać pożegnanie z postacią? Ludzie odjeżdżają i wracają, a poza tym bez Moretz kontynuacja KA nie miałaby żadnego sensu.

ocenił(a) film na 5
Skandal

Nie wiem, dla mnie końcówka jasno wskazuję, że jeśli powstanie przyszła część to będzie dotyczyć głównie kick assa (który w końcu zostanie "prawdziwym" super hero). Też uważam, że bez Moretz film będzie co najwyżej średni, no bo nie ukrywajmy, ona kradnie tu każdą scenę (szczególnie w 1 części). Zresztą ciekawe czy sama zainteresowana będzie chciała zagrać, w końcu jest młoda, i pewnie chce uniknąć zaszufladkowania. Anyway, pewnie się okaże, że gadam głupoty. ;)

ocenił(a) film na 9
G00N3R

Obyś się mylił. Również mam nadzieję, że się jej nie pozbędą, gdyż bez niej czuć jednak będzie tą pustkę, że czegoś brakuje. Poza tym, Chris D'Amico delikatnie mówiąc "lekko się wkur*ił" więc wydaje mi się, że bez pomocy HG Kick Ass może mieć problem ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones