PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568289}
6,3 52 266
ocen
6,3 10 1 52266
4,7 9
ocen krytyków
Kick Ass 2
powrót do forum filmu Kick-Ass 2

Rewelecyjny!

ocenił(a) film na 10

Jeśli oglądaliście pierwszą część Kick Assa i przypadł Wam do gustu, to z druga częścią będziecie zachwyceni ! Dawno nie widziałam tak dobrej komedii ! Rewelacyjne dialogi, akcja dziejąca się w filmie. Nie czekajcie aż film pojawi się w internecie. Musice zobaczyć to w kinie!

ocenił(a) film na 9
madziojanka

Film świetny. Ale raczej nie nazwałbym filmu komedią. Choć oczywiście elementy komediowe były.

jacekturysta

W soboe wybieram się Kick Ass 1 była super a po opiniach czujje ze duga cześc też będzie niczego sobie

ocenił(a) film na 4
gorczyca82

Pierwsza część jest powiązana z drugą ? Nie widziałam pierwszej a chcę zobaczyć tą bo jest Jim Carey ;)

ocenił(a) film na 10
jacekturysta

Komedia, dramat, akcja - wszystkiego po torszkę.

ocenił(a) film na 7
madziojanka

dobrze że połączyli kilka gatunków a nie poszli tylko np. w komedię

jacekturysta

papka dla gawiedzi i motłochu stworzona tylko po to by zwabić pryszczatych nastolatków do kina. trzeba mieć bardzo niskie IQ by jarać się takim gównem. widać mentalnie jesteś bardzo blisko gimbazy

ocenił(a) film na 9
AtoManek

Idę o zakład, że każdy powyżej ma IQ większe od twojego.

ast

najgłupszy gimbus niszczy was mentalnie

ocenił(a) film na 9
AtoManek

Jak widzę doświadczyłeś już czegoś podobnego na własnej skórze :)

jacekturysta

szeryf McAllister to Red John w mentaliście! w 8 odcinku szóstej serii ujawnili jego tożsamość. miłego oglądania hehehe XD

ocenił(a) film na 9
madziojanka

Zgadzam się w 100%. Film naprawdę dobry.

madziojanka

Uwielbiam pierwszą część, ta wg mnie była co najwyżej średnia. Wadlow < Vaughn

madziojanka

zgadzam sie bardzo dobry film nie tuzinkowa faguła potrafi zaskoczyc

ocenił(a) film na 8
madziojanka

Pułkownik jeśli chodzi o czubków a komenda do psa po prostu miodzio, hit girl tutaj znowu ratuje sceny walki, choć fruwanie po samochodzie trochę zbyt anty grawitacyjne... Matherrussia jest anomalią zbyt przesadzona ( kto oglądał zrozumie choćby po scenie masakry czy końcówce) Zal mi było Javiera i po trochu Motherf kera, nie rozumiem tylko dlaczego film się skoczył w ten sposób nie można było tego podciągnąć pod działanie w afekcie czy coś?

Dreddenoith

SPOILER ALERT

Jak wyjdzie trzecia część, to pewnie to rozwiną, gdyż w komiksie Chris przeżył, tak samo w filmie (scena po napisach, można na YT znaleźć). Co do scen z Hit Girl, oraz co do Mother Russia, to też tak było w komiksie, więc w sumie nie było jak nagiąć. Czekam na trzecią część niecierpliwie, bo obie były świetne. :P

ocenił(a) film na 8
vunnish

możesz podać link do tej sceny po napisach. z góry dziękuje

ocenił(a) film na 8
llubellak

http://youtu.be/6JhTsL7gOvw

ocenił(a) film na 8
Kierokat

dzięki bardzo, właśnie czegoś takiego się spodziewałem

llubellak

http://www.youtube.com/watch?v=29zQM2avi5A w lepszej jakości.

ocenił(a) film na 7
Dreddenoith

SZFANS! hehe

ocenił(a) film na 5
madziojanka

No akurat nie ma opcji bym się zgodził. Film był o wiele, wiele gorszy od poprzednika. Fenomenalna HitGirl tutaj momentami mnie irytowała. Mother Russia to jakaś porażka, po co komu był ten predator? Nie można było zrobić tej postaci choć odrobinę naturalniej? To film, nie komiks... przesadzili.
Hit Girl i jej taniec, niestety średnio. Sprzęcik do wymiocin i sama animacja tychże wymiocin - żenada. Wizje HitGirl - strasznie denerwujące. Magiczny zastrzyk - po co to było? W poprzedniej części HitGirl walczyła wręcz epicko a tutaj po chwili dość mało efektownego mordobicia potrzebny był magiczny zastrzyk.

Brak scen budujących napięcie a w poprzedniej części było takich wiele... nawet w walce finałowej Hit Girl... tutaj niestety wszystko działo się zbyt szybko.

Film był za krótki - te dodatkowe 20 minut by ich chyba nie zbawiło a mogli by wszystko dopracować i dać widzowi szansę na analizę wszystkiego co widzi na ekranie.

Nawet wątek Katie został w chamski sposób urwany - w poprzedniej części była ważną postacią a tutaj co? 1 minuta na ekranie?! Nie można było poświęcić temu wątkowi który był bardzo ważny w poprzedniej części nawet tych durnych 10 minut?

Jedynie śmierć ojca Dave'a mnie zaskoczyła.

Artemisek

Mi się film podobał, ale zgodzę się z jednym - dwadzieścia dodatkowych minut więcej by się przydało.

ocenił(a) film na 7
vunnish

dla mnie było bardzo dobrze, ale dodatkowe 20 min mogło by poprawić oceny

ocenił(a) film na 8
Artemisek

katie była taką mary jane z spidermena, nikt jej nie lubił :D ja tam się ciesze że film był w prawie 80% poświęcony hit girl i bardzo dobrze. film mi sie znacznie bardziej podobał od jedynki. Na pewno pójdę na trójkę :D

ocenił(a) film na 8
osan1

Podobno Kick-Ass 2 powstał na podstawie komiksu Hit-Girl i Kick-Ass 2, więc nie ma się co zastanawiać komu był poświęcony film bardziej. Może w trójce będzie połączenie Kick-Ass 2 i Kick-Ass 3. Nie ma się co oszukiwać że będą się sztywno trzymać komiksu. Zresztą to jest, jak dla mnie, niemożliwe. Mi się tam podoba takie kino.

ocenił(a) film na 9
Artemisek

Ten magiczny zastrzyk to adrenalina. Brak scen budujących napięcie? Fakt, trochę film szybko leciał, ale nie mów, że sama kryjówka całej ekipy i przygotowywania grupy do jakiejś solidniejszej walki nie budowały napięcia.

Mother Russia? Sorka nie czytałem komiksu, zrobili z niej może trochę nadczłowieka, ale nie było źle :)

ocenił(a) film na 5
kyla

"Trochę", buehahehahaaha ona wygrała by solo vs 20x rambo

ocenił(a) film na 9
Artemisek

Nosz kuhwa człowieku, przecież zrobili z niej takiego predatora specjalnie. Te wszystkie jej, rzuty policjantami czy zatrzymywanie radiowozów nogą miało być groteskowe i absurdalne i jest to zabieg celowy.
Nie moja wina, że masz wodogłowie zamiast mózgu i doszukujesz się realizmu w komedii.

ocenił(a) film na 5
kyla

Naucz się chamie czytać ze zrozumieniem. Nie napisałem nigdzie, że nie wiem iż to było celowe. Stwierdziłem, że było to idiotyczne, zamiast komedii na poziomie stworzono wykastrowany film dla kretynów z idiotycznymi wątkami. Tej części nawet nie idzie porównywać do jedynki. Zazwyczaj lubie kontynuacje, dostają u mnie dodatkowo taryfy ulgowe, ale żałuje że widziałem to badziewie... ta nieudana kontynuacja zamazuje mi obraz zarąbistej pierwszej części, podczas oglądania której śmiałem się bardzo często (tutaj nie śmiałem się praktycznie wcale, a wyraz mojej twarzy wskazywał pewnie że zaraz powiem "wtf")

ocenił(a) film na 10
Artemisek

Zgadzam sie jedynie co do dlugosci filmu, ale kazdy lubi cos innego !

ocenił(a) film na 1
Artemisek

Wreszcie opinia z ktora sie zgadzam. Jestem zszokowana, ze tylu osobom sie podobal ten film. Ja niezle sie rozczarowalam. 1 czesc byla pelna humoru, polotu i epickich scen walk. 2 czesc to jakies nieporozumienie. Zarty sprowadzaja sie do wymiotow i biegunki. Co za zenada: -(. Nawet nie mam zamiaru ogladac tych scen po napisach. Coz, zostaje tylko po raz 10 obejrzec jedynke Vaughna :-)

Artemisek

też uważam że 1 była o wiele lepsza. Tam w 'magiczny' sposób odkrywaliśmy jak to jest być superbohaterem. Film nas wciągał, można było rozkoszować się rozwijającą akcją, która miała te ręce i nogi. tutaj w 2 to takie wszystko na 'chama', muszą być walki, to robimy ustawkę, co to? Gangi Nowego yorku w XXI wieku? zaprosili by tam naszych kibiców to by dostali lepsze lanto. Ta ostatnia scena to żenada, ustawka w hali, i sie lać? nie tak nikt nie ginie , tylko ci źli dostają po dupie, a na początku odcięta głowa pułkownika zapowiadała krwawy sport. szkoda. W 1 to akcje Hit Girl szokowały, były krwawe i ciekawe, tutaj tego zabrakło.

ocenił(a) film na 8
madziojanka

Przed zobaczeniem filmu wypadałoby przeczytać komiks, tak żeby mieć kompletny obraz.

ocenił(a) film na 5
magikaok44

Nie lubię komiksów i nie mam zamiaru ich czytać, w kinie byłem na filmie, który okazał się być średniakiem nie wartym wydanych pieniędzy.

ocenił(a) film na 8
Artemisek

Trochę prymitywne podejście. Książek też nie Czytasz, tylko Oglądasz ekranizacje? Poza tym skąd Wiesz, że czegoś nie Lubisz, póki nie Spróbujesz?

ocenił(a) film na 8
madziojanka

wczoraj oglądałem. film naprawdę bardzo dobry ale trochę mu brakuje do jedynki. ktoś dobrze napisał, że za dużo i za szybko a sam film za krótki! w jedynce wszystko miało ręce i nogi, poukładane a tutaj tak trochę chaotycznie choć suma sumarum sam pomysł genialny! złoczyńcy kontra superbohaterowie. też czekam już na trzecią część a dwójka jak tylko wyjdzie na DVD, obowiązkowy zakup!

ocenił(a) film na 4
madziojanka

Niestety film dużo gorszy od poprzednika. Widać wystarczyło oryginalności i dojrzałego poczucia humoru tylko na jedną część. Zastąpił ją dziwny, gatunkowy zlepek z tanim, głupawym humorem rodem z filmów typu "Straszny Film". Najbardziej żałuję jednak odejścia od komiksowego klimatu. W drugiej części wciskany jest jakby na siłę. I choć fanem części pierwszej nie jestem to żałuję, ponieważ film sprawił mi dużo przyjemności. W przypadku drugiej części nerwowo spoglądałem na zegarek z nadzieją, że to już koniec.

ocenił(a) film na 8
Seldo

Trzeba było wyjść z kina. Nikt Cię do fotela nie przykuł. :)

ocenił(a) film na 4
saitek

Wyszedłem jak dotąd raz w życiu (o ile pamięcią sięgam) .. z filmu Anioły i Demony. Kick-Ass 2 aż taki zły nie był. Film nadaje się na wieczorny seans w tv z piwem w ręku.

ocenił(a) film na 8
Seldo

Anioły i Demony mają u mnie taką ocenę jaką ty dałeś Kick-Assowi 2. ;)
Co do Kick-Assa to dwójka była miejscami głupia i słaba. Darowaliby sobie to sranie i rzyganie...ale z drugiej strony i tak się zaśmiałem. Najgorszy był ten wątek nastoletniego życia Hit-Girl. Za koszulkę "I hate reboots" mały plusik.

madziojanka

Jak dla mnie niestety sporo słabiej niż pierwsza część. Pierwsza przełamywała schematy, zaczęła się jak durnowata komedia dla małolatów a skończyła prawie jak dramat + przez połowę filmu kino akcji. Podobało mi się. 2 też mi się podobała, ale po seansie moje wrażenie "słabo". Niby jest akcja, trochę mniej śmiechu, ale film nie ma już tego czegoś. Nie to ze film mi się nudził, pewnie obejrzę jeszcze kiedyś, ale zdecydowanie wolę pierwszą część. Ma lepszy klimat. Tu momentami miałem wrażenie że fabuła jest wymyślana na siłę. Trochę słaba jak dla mnie rola Jima Carreya. Ale pewnie na 3 część i tak się wybiorę :)

ocenił(a) film na 6
madziojanka

Przeszkadzał mi wątek szkolny i ogólnie poza bohaterskie przygody Mindy. Tak poza tym film ok. Pierwsza część o niebo lepsza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones