PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568289}
6,3 52 261
ocen
6,3 10 1 52261
4,7 9
ocen krytyków
Kick Ass 2
powrót do forum filmu Kick-Ass 2

W końcu Moterf(u)cker dalej żyje :D scena po napisach końcowych jeszcze jest jakby ktoś nie wiedział :D przypadkiem trafiłem bo podobały mi się soundtracki.

ocenił(a) film na 10
Ludacris

Ta będzie trzecia część w 2015 roku http://www.filmweb.pl/film/Kick-Ass+3-2015-679947

użytkownik usunięty
Pitch

To nie zeżarł go rekin ?? Kurde, fakt, zawsze po napisach końcowych jest ukryty bonusik :) trzeba luknąć :)

ocenił(a) film na 10

Eee ja tam wątpię żeby w trzeciej części walczyli z Moth_erfu cker'em bo chodzą plotki że ma się do nich przyłączyć (do KA i HG).
mi się zdaję że będą walczyć z tym wujkiem Ralph'em czy jak mu tam było.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
matfilm

I nogi jak widać. Raczej wątpię by się przyłączył, po czymś takim prędzej za swoją kasę stanie się odpowiednikiem Octopusa ze Spiderman'a, protezy nóg i jazda.

ocenił(a) film na 6
Pitch

I nie ma...

ocenił(a) film na 7
Ludacris

Kurde, ja miałam tak samo. Muza świetna, zwłaszcza pod koniec. Tak bym pewnie nawet nie wiedziała, że jest jeszcze ostatnia scena. Cieszę, że przeżył. :)

ocenił(a) film na 10
Darijka

no mam problem bo też lubie tą muze tyle że nwm jak sie nazywa pomocy ! zarąbisty film :) !

Ludacris

Chris D'amico to mój ulubiony bohater "Kick Assa" pomimo tego że jestem fanem Jima Carreya i Nicolasa Cage'a to oni, a szczególnie Jim byli za krótko na film, Kick Ass to pierdoła a Chris to takie śmieszne dziecko naprawdę cieszy mnie jego obecność w 3 części.Pasowało by mi by pomagał KA i HG jako profesorek na wózku

ocenił(a) film na 7
awesomeone1

Ja tez go lubie, niby z niego taka ciota ale jest najciekawszy z postaci i lubie go oglądać w tym filmie :)

ocenił(a) film na 7
Ludacris

Kurde, nie widziałam tej sceny. Możecie na nią wysłać jakiegoś linka? ;)

ellum9119

https://www.youtube.com/watch?v=fhGrwC-fjv8 słaba jakość ale jest

ocenił(a) film na 7
awesomeone1

Wielkie dzięki :)

ocenił(a) film na 8
Ludacris

Jeśli nie zmienią reżysera to wyjdzie takie same g... jak dwójka.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Ludacris

Będzie trójka, bo każdy tego typu film daje jakiś zysk, a zyski trzeba mnożyć. Niestety kolejne części są coraz gorsze, nawet taka epopeje jak "The Godfather" tego nie uniknęła ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones