PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568289}
6,3 52 261
ocen
6,3 10 1 52261
4,7 9
ocen krytyków
Kick Ass 2
powrót do forum filmu Kick-Ass 2

przezabawna audycja. śmiech po pachy. / niestety no ale nie udało się powtórzyć sukcesu pierwszej części. tzn mam na mysli poziom filmu, przeniesienie klimatu z pierwszej czesci do drugiej. zasadniczo nie uwazam tego filmu za zły, ba momentami wydawalo mi sie ze, cos w nim jest, ze nie jest to jednak przecietny film. nawet jak ukazaly mi sie napisy koncowe zastanawialem sie czy w tej bezsensownej jatce, silowo probujacej przypodobac sie widzowi odbytniczymi zartami nie było jednak oryginalnosci, takiej zapadajacej w pamiec pozytywnej glupoty. moja watpliwosc zostala rozwiana wraz ze sceną po napisach. nie, nie było tam zadnej oryginalnosci :) mimo wszystko i tak oceniam ten film wysoko, bo na 5 :)
w ogole nawiazujac jeszcze przez chwile do gatunku. komedia? czy ktos w ogole choc raz sie smial z czegos na kick ass 2? :P

ocenił(a) film na 3
paniczBartosz

Ja o dziwo kilka razy ale oprócz tego innych walorów niestety nie zauważyłem....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones