PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568289}
6,3 52 266
ocen
6,3 10 1 52266
4,7 9
ocen krytyków
Kick Ass 2
powrót do forum filmu Kick-Ass 2

Tarantino wybierał 10 ulubionych filmów 2013 roku to -- afternoon delight, przed północą, blue
jasmine,obecność,drinking buddies, frances ha, grawitacja, to już jest koniec, kick-ass 2, i jeździec znikąd.

master123_fw

Już miałem napisać wątek, że chciałbym, aby 3 część nakręcił Quentin Tarantino :) I proszę, poruszyłeś osobę Quentina, którego uwielbiam. W tym wypadku wg. mnie 2 cześć była lepsza od 1. Mam nadzieję, że będzie 3 cześć i to w stylu Quentina Tarantino. Zresztą sposób realizacja scen walki oraz akcja filmu do tego zmierza. Jakby tak się stało, wyszedłby niezły hit.
Film (2 część) ogląda się kapitalnie. Wreszcie opowieść o superbohaterach nakręcona z przekąsem i nie dla dzieci. To, że leje się krew filmowi dodaje uroku ;) Na pewno nie jest to film dla każdego, ale dla tych, którzy lubią opowieści w stylu Spidermana, Thora, Iron Mena, Avengers itd... Film wnosi nową jakość do filmów o postaciach rodem z komiksów, na coś takiego czekałem. Świetna rola Chloë Grace Moretz, mam nadzieję, że Aaron Taylor-Johnson trochę poćwiczy do 3 części i wyjdzie z tego naprawdę niezła historia, komedia ociekająca krwią, gdzie nie ma pitu-pitu. Jeszcze jedno - przed obejrzeniem 2 części balem się, że Jim Carrey spierniczy film swoimi minami, zdziwiłem się, wyszło całkiem znośnie. Ciekawe, czy jego postać również "ożyje" w 3 części? :)
Z niecierpliwością czekam więc na 3 część.

ocenił(a) film na 6
Mannix

Ja również. O i jeszcze taka ciekawostka bo jak był wywiad z reżyserem do kick-ass 3 wspomnił że niewyklucza że kick-ass i hit-girl poniosą śmierć w trójce. Ciekawe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones