PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489066}
6,6 114 429
ocen
6,6 10 1 114429
6,6 27
ocen krytyków
Kick Ass
powrót do forum filmu Kick-Ass

5/10

ocenił(a) film na 5

Fabularny sens filmu rozmywa się dosyć szybko. Logika pakuje torby i zwija się gdzieś w połowie. Za obie te kwestie 2/10.

+2 za Hit Girl.
-2 za Cage'a, bo go nie lubię ;p
+1 za grande finale.
+2 za to, że mimo iż cienki to z jakiegoś powodu nie oderwałem się od niego ani na moment.
+1 za kilka świetnych scen walki.
-1 za humor, a raczej jego poziom (pomijając może ze dwa momenty).

W sumie 5/10 to niezły wynik. Nie jest to ogólnie zły film - jest to mieszanka świetnych elementów i beznadziejnych elementów, i dlatego ocena jest jaka jest.

Ogólnie: na zabicie czasu polecam, bo nie nudzi.

ocenił(a) film na 5
Prawdziwy_Idiota

W sumie zgadzam się :) mimo wszystko na prawdę liczyłam na coś lepszego na poprawę humoru trochę sensacyjki no niestety film mnie nie zachwycił najlepsza była Hit Girl i Cage...reszta masakra no a główny bohater.... on był straszny i gdyby Go tam nie było ,nawet myślę że mogłabym ocenić film na więcej. No cóż są gusta i guściki i mnie akurat ten film wgl nie przypadł do gustu. Omg a jeszcze robią sequel ;/ ale pewnie tym co się podobał skaczą z radosci:D

BadGirL_5

sa gusta i gusciki' trafne stwierdzenie biorac pod uwage twoja wypowiedz i ocene.

Prawdziwy_Idiota

phi mocne 9 to ocena adekwatna.a nie jakies dyrdymaly i 5/0.

aew4334555

*5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones