PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489066}
6,6 114 496
ocen
6,6 10 1 114496
6,7 28
ocen krytyków
Kick Ass
powrót do forum filmu Kick-Ass

Czy tylko ja widzę jak chory jest ten film? Mała dziewczynka zarzynająca ludzi?
Gloryfikowanie zabijania, brutalności, samosądu i to jeszcze z uśmiechem na twarzy? Tak,
pośmiejmy się jeszcze z tego jak dziecko wypruwa komuś flaki. Jeśli produkuje się i
promuje takie filmy to znaczy że ten świat jest bardziej chory niż myślałem. Ja jestem
zszokowany tym filmem ale o to może chodzi, trzeba szokować żeby zarobić kasę, trzeba
zaspokoić apetyt waszych popieprzonych umysłów rządnych coraz większych wrażeń.

davix84

Na coś zawsze trzeba zgonić winę za brak umiejętnego wychowania potomstwa. Większość artykułów pochodzi z USA, i pewnie do mieszkańców tego państwa były kierowane. Idąc dalej, niezbyt rozgarnięte społeczeństwo to i manipulować nim łatwiej.

użytkownik usunięty
AlmostGreen

Hehehe nadepnąłem panu davixowi na odcisk i się posiłkuje cytatami, ale żaden z nich nie odzwierciedla faktycznego wpływu wizualnej kultury USA na przemoc wśród młodzieży tego kraju.

A tak w ogóle to wpisałeś 'przemoc w mediach USA' w google i wyskoczyły cytaty co?

Zresztą to co zacytowałeś to czyste bzdury, przemoc rodzi przemoc, a nie iluzja przemocy, sztuka nie spowoduje że widz zabije drugiego, kino i telewizja nie spowoduje, że ten czy inny Amerykanin zaatakuje innego bez powodu, lub z jakiejś bzdurnej przyczyny.

Amerykanie mają paranoje na punkcie rzeczy które im nie szkodzą, a z których na siłę robią swój problem, oni muszą mieć wroga, jak nie komuna to młodzież, jak nie hipisi to studenci, geje, aborcjoniści itd...

Ty chyba nigdy nie czytałeś nic ponad Biblię, której zła interpretacja wielokrotnie powodowała mord i przemoc. Prawie każdy ludobójca się nią posiłkował, w ten czy inny sposób.

Nigdy też nie widziałeś Bowling for Columbine.

Rzeczywiście nie masz pojęcia o powodach przemocy w społeczeństwie. Jesteś zaślepiony a myślisz, że sam jeden widzisz prawdę... żal mi cię.

Jeszcze raz, byś zrozumiał: ILUZJA PRZEMOCY NIE POWODUJE PRZEMOCY.

Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones