PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489066}
6,6 114 433
oceny
6,6 10 1 114433
6,6 27
ocen krytyków
Kick Ass
powrót do forum filmu Kick-Ass

Przecież ten film jest boski. W super sposób przedstawia motyw superbohatera w kinie.
No bajka. A tu marne 6.6. Pewnie połowa oceniających przewijała "nudne" momenty.
pozdrawiam wszystkich wciągających się w fabułę podczas oglądania filmów.

PS. Leci właśnie na polsacie i mam ochotę go obejrzeć ale NIE bo co chwilę seans na
polsracie przerywają reklamy tamponów i nowego odcinka kiepskich.

ocenił(a) film na 8
apage82

Większość oceniających na filmwebie to młokosy nie znające się na filmach, potrafią świetnemu filmowi dać ocene 1, totalna żenada. Ja bardziej sugeruję się ocenami na IMDB

ocenił(a) film na 8
Nozix

m.in. dlatego filmweb wprowadził takie coś jak gustopodobni. Polecam, sprawdza się (jeśli sam nie jesteś 'dzieckiem neo' to i twoi gustopodobni nimi nie będą)

ocenił(a) film na 8
apage82

Wiekszość ludzi tutaj używa tylko dwóch ocen, 1 lub 10.

ocenił(a) film na 9
apage82

Akurat tym razem na polsacie były tylko dwie reklamy. : ) (za to długie).

No, ale za to jeszcze - spierdzielony dźwięk był strasznie. Zero basu w muzyce, czy dźwiękach tła (lektor brzmiał ok).

ocenił(a) film na 10
apage82

zgadzam się film jest zarąbisty;] Kiedyś po pierwszym obejrzeniu dałem mu 8, a teraz gdy obejrzałem go jeszcze raz wszedłem na filmweb upewnić się że dałem mu 10 i się zdziwiłem ale błąd już naprawiony :D Z pozoru film się może wydawać głupi ale tak na serio jest rewelacyjny;]

apage82

Na IMDB ma 7,9 przy 200 tysiącach głosów, przez długi okres był nawet w top 250 :) Filmwebem od dłuższego czasu nie ma się co sugerować.

ocenił(a) film na 9
apage82

Aha. Zapomniałem dodać, że muzyka jest rewelacyjna (Prodigy i ten kawałek jak Hit-Girl masakruje tę pierwszą ekipę). Jeszcze raz Pozdrawiam

apage82

ten film mi się nie podobał, podobnie pewnie większości ludzi więc dlaczego ma mieć wysoką ocenę ?
btw. ten film jest chory i nie wiem jak komuś może się to podobać ale musiałbym poznać taką osobą bo cóż, o gustach się nie dyskutuje

ocenił(a) film na 9
artialpha

więc nie dyskutuj :)

apage82

chodzi mi o to że nie będę kogokolwiek potępiał za to że coś mu się podoba a coś nie ale jeżeli jesteś na tyle tępy że na to nie wpadłeś to nawet łopata jest pewnie dla Ciebie trudna w obsłudze :)

ocenił(a) film na 9
artialpha

no i dalej dyskutujesz
:)

apage82

tak, tylko nie skomentowałem niczyjego gustu tylko twój poziom głupoty

ocenił(a) film na 9
artialpha

Jakieś takie nijakie te twoje odpowiedzi są. Nudne strasznie. Coś o głupocie i tępocie, tak jakbyś miał 14 lat. A przyznać muszę, że zgadzam się w większością ocen jakie wystawiasz filmom. Nie rozumiem tego. Powinieneś mnie tu jakoś na poziomie zbluzgać albo nie ciągnąć tego wątku. W sumie ja Ciebie nie obrażałem a zachowujesz się jakbym coś złego o twoich rodzicach napisał. Mógłbym być wredny, bo potrafię być wredny. Ale po co? Pozdrawiam

apage82

a mnie to nie obchodzi czy będziesz wredny czy nie bo ktoś twojego pokroju nie jest w stanie mnie obrazić (bez urazy)
ja po prostu skomentowałem twoje wypowiedzi ;)
a i cieszę się ze masz podobny gust i że niestety w tym filmie się nie zgadzamy

ocenił(a) film na 9
artialpha

jakiego pokroju? ale tak poza tym spoko :)

ocenił(a) film na 9
artialpha

no miałeś nie dyskutować a dyskutujesz! gdzie sens i logika?

llubellak

ponieważ nie dyskutuje o jego guście tylko o czymś innym, naucz się czytać ze zrozumieniem ok ? :)

ocenił(a) film na 9
artialpha

wszedłeś na wątek filmu, który ci się nie podoba. strzeliłeś kilka rozbudowanych zdań a na końcu napisałeś sakramentalne że o gustach się nie dyskutuje. czyli wpierw nabrudziłeś w wątku który mówi że mimo wszystko film jest fajny a później kończysz z tymi gustami. ja bym na twoim miejscu nawet nie wchodził na ten wątek i nei zabierał głosu bo jak widać, to miejsce jest nie dla Ciebie. może wątek niżej albo w archiwum jakiś będzie mówić jaki ten film jest chory. a jeśli nie znajdziesz, załóż własny
ok?

llubellak

wszedłem na wątek filmu ponieważ chciałem zobaczyć opinie innych ludzi o tym filmie
osobiście niezbyt mi się spodobał ale stwierdziłem że o gustach się nie dyskutuje ponieważ nie mam zamiaru krytykować kogokolwiek za to czy to mu się podoba czy nie,
a to co byś zrobił szczerze mnie nie interesuje rozumiesz ? czy jeszcze mam coś wytłumaczyć bo widać że poziom intelektualny niektórych ludzi jest poniżej wszelkiego poziomu jakiego oczekuje się podczas dyskusji

ocenił(a) film na 9
artialpha

jak dla mnie na siłę próbujesz rżnąć "ynteligenta"
z poziomem dyskusji też nie ma co wyskakiwać bo w twoim mniemaniu ty nadajesz ton i "jakość" ale wiedz że to tylko twoje osobiste mniemanie, takie coś jak te osławione gusta, o których ponoć się nie dyskutuje.

artialpha

pierwotne znaczenie cytatu "o gustach się nie dyskutuje" było takie, że się nie dyskutuje, bo jedni go mają, a drudzy nie

artialpha

@artialpha ale ty bredzisz.

Witcher

na jakiej podstawie tak stwierdzasz ?

ocenił(a) film na 6
apage82

to się nazywa kontra

plantum

jaka kontra :D

ocenił(a) film na 9
artialpha

już dawno chciałem o to zapytać :P

ocenił(a) film na 6
artialpha

no zgodnie z III zasadą dynamiki Newtona
Każdej akcji towarzyszy reakcja równa co do wartości i kierunku lecz przeciwnie zwrócona.

ocenił(a) film na 9
plantum

no powiedzmy, że rozumiem o co ci chodziło i, że Newton'owi też o to chodził :)
pozdrawiam

plantum

szkoda że to nie kontra tylko reakcja :D jak z resztą sam napisałeś ...

ocenił(a) film na 6
artialpha

no w sumie racja :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones