PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489066}
6,6 114 502
oceny
6,6 10 1 114502
6,7 28
ocen krytyków
Kick Ass
powrót do forum filmu Kick-Ass

Czytałem, ze dzis i jutro jest przed premiera (14 i 15 kwietnia) Recenzje dotyczace filmu sa bardzo dobre, czytalem na stopklatce a zazwyczaj tam sie sugeruje badz na filmwebie. Przed premiera mnie ominie ale z pewnoscia w sobote obejrze, czytalem ten komiks i jest zajebisty! mam nadzieje ze film podobne wrazenie na mnie zrobi!

ocenił(a) film na 9
GonzoWakabayashi

W Rzeszowie pokaz przedpremierowy dopiero w czwartek, nie wiem jak w innych miastach.
Recenzje film ma świetne, a oceną na filmwebie póki co nie ma co się sugerować, bo zbyt mało głosów zostało oddanych. Nie wiadomo poza tym czy wszystkie zostały oddane rzetelnie po doglądnięciu filmu, a nie trailera... Na IMDb ocena 8.3/10 (6,712 votes), więc jest bardzo dobrze.

ocenił(a) film na 9
jaimel

W Cinema-City są dziś i jutro pokazy przedpremierowe(niewiem jak w multikinie) a w takim Heliosie tego filmu nie będą grali w ogóle - of korse wszytstko to tyczy się Warszawy. Ja własnie dziś ide na przedpremierówkę! :D

GonzoWakabayashi

Wczoraj zaliczylem przed premiere i szczerze to bardzo miło spedzilem czas, na pewno nie jest to film dla ponurakow!Film ogladnelem z uwagi na to ze wczesniej mialem okazje zapoznac sie z komiksem, musze przyznac ze realizm komiksu z filmem pokrywa sie znakomicie. Rezyser na prawde bardzo dobrze zekranizowal kick ass'a. Film pozytywnie nastawia...i wrecz pozorom to wcale nie jest glupie kino :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones