PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489066}
6,6 114 433
oceny
6,6 10 1 114433
6,6 27
ocen krytyków
Kick Ass
powrót do forum filmu Kick-Ass

Komiks (przynajmniej 2 zeszyty które czytałem) był całkiem niezły... Fajny przykład na to co komiksy i filmy o super-herosach robią z młodzieżą ;) Zobaczymy jak będzie z filmem.

Christoph_Gangrel

Ktoś z Was może wie kiedy będzie premiera filmu w Polsce??

ocenił(a) film na 8
Christoph_Gangrel

A ja się dziwię że robią ekranizację komiksu który do końca nie został jeszcze wydany (o ile się nie mylę do tej pory wydali 4 zeszyty). To pewnie ze względu Marka Millara i jego "Wanted" którego jak wiemy ekranizacją była wielkim hitem mimo że film miał z komiksem mało wspólnego (mam nadzieję że z tą seria tak nie będzie). Wkrótce od Millara będą odkupować wszystkie pomysły na komiksy za nim zdąży je napisać.

ocenił(a) film na 8
jetli22

Aha i jeszcze jedno ciekaw jestem czy w filmie pokażą (w co wątpię) jak dziecko masakruje bezlitośnie mieczem samurajskim bandę gangsterów. Pozatym postać grana przez Nicolasa Cagea w komiksie była bardzo napakowana a Niko jest tu raczej mizerny.

ocenił(a) film na 10
jetli22

A mnie zastanawia cały czas te głosy oddane na film.
Już 12 osób go widziało???
Co jest film już na torrentach jest xD
Ostatnio trafił Wolverine.....
Po co oceniacie skoro jeszcze go nie widzieliście????

użytkownik usunięty
jetli22

Ta dziewczynka to Hot Girl i ma 12 lat :) [to nie ja wymyśliłem] też nie mogę sobie tego wyobrazić, a wyszło dokładnie 6 zeszytów

Właściwie to Hit Girl. Ale Hot Girl brzmi bardziej hardkorowo zważywszy na jej wiek i na to że jej kumpel ma ksywkę Big Daddy...

Kurde nie mogę się doczekać filmu i usilnie poszukuję 6 numeru żeby doczytać przed premierą...

użytkownik usunięty
Christoph_Gangrel

to nie kick ass ale też dobry komiks, jedn z moich ulubionych polecam jeśli znasz eng. https://subscriptions.marvel.com/digitalcomics/view.htm?iid=3238&title=

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones