PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489066}
6,6 114 433
oceny
6,6 10 1 114433
6,6 27
ocen krytyków
Kick Ass
powrót do forum filmu Kick-Ass

Gdybym wcześniej nie spojrzał kto jest reżyserem, to byłbym święcie przekonany, że to film Tarantino. Sparodiowani superbohaterowie, pełno przerysowanej przemocy, krwi, a wszystko to podane z przymrużeniem oka. To po prostu trzeba zobaczyć.

8/10

ocenił(a) film na 7
Maniek2008

Szczególnie druga połowa filmu sie broni.

aronn

true, true... i tak jak nie lubiłam cage to za ta rolę stałam sie jego fanka i nadrabiam zaległosci w filmach;) dzieki niemu i Chloe film ma dusze i klimat:)

ocenił(a) film na 10
Black_Sheep

dokładnie zagrali bardzo dobre role;] no i zgadzam się z tytułem pozytywnie popieprzony ten film;D w ogóle powinni zrobić taką kategorię filmową bo jeszcze kilka filmów by się do niej nadawało, jak np. adrenalina.

mareq7

Podobny film.... moze nie az tak popierzony, ale rownie fajny to Scott Pilgrim vs. the World:) polecam;)

ocenił(a) film na 8
Maniek2008

Tarantino nie mógł być tu reżyserem to nietrudno rozpoznać ponieważ dialogi, że tak to ujmę, nie są najmocniejszą stroną tego filmu. U Quentina ten element jest Perfect :)

ocenił(a) film na 8
tm09k8

Hehe dokładnie. Nie mniej jednak patrząc na wyczyny tej młodej od razu mi się przypomniał "Kil Bill" i "Leon Zawodowiec".

ocenił(a) film na 8
Maniek2008

jak dla mnie bomba z bardzo krótkim lontem:)
spodziewałem się poronionej komedii, a wyszedł niezły film akcji:)
hit girl świetna postać, zabawa z kunajem wymiata xd albo pierwszy atak, jak przebijała i cięła wszystkich :) 8/10
aż żałuję, że w kinie nie byłem na tym :))

ocenił(a) film na 9
Maniek2008

100% racji w tym że pozytywnie popieprzony. leciał jakiś czas temu na polsacie w sobotę, myślałem że kolejny film o głupku co to zakochuje się w nastolatce a dowcip polega na pokazaniu gołego cycka i zrobieniu .......................... komu się da przez głupie siksy.
a tu totalne zaskoczenie kiedy zaczynają się sceny przemocy. krew, brutalność, przedziwna muzyka i ta mała rozwalająca wszystkich i wszystko! film naprawdę robi wrażenie!!!!

Maniek2008

Pozytywnie popieprzony. Zgadzam się w pełni. Dobry pomysł ze stworzeniem takiej kategorii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones