PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489066}
6,6 114 433
oceny
6,6 10 1 114433
6,6 27
ocen krytyków
Kick Ass
powrót do forum filmu Kick-Ass

chory film, jedenastolatka biega i rozwala "złych" w stylu Joha Woo, nie dziwne że dzieciaki siegają po arsenał rodziców i rozwalają naprawdę rówieśników, a ironia i autoparodia dla tych dzieciaków jest niedostrzegalna, bo widzą jak krew sika z truposz jak w grach, chory film

ocenił(a) film na 10
gegon

a Superman lata i robi wiele innych dziwnych rzeczy... to jest dopiero dziwne, nie? A w Batmanie jest Pingwin... to Cie nie dziwi?
To jest na podstawie komiksu. I gadasz jak stara klempa.. już dzieciaki sięgają po broń.. a po Spider-Manie chodzą po ścianach.

użytkownik usunięty
Mloda_Sowa

Nie wiem dlaczego ludzie tak gadają ,że po horrorach od razu za topór i do lasu siekać turystów ! Ja i moja kuzynka wychowałyśmy się na wspólnym oglądaniu horrorów po nocach i jesteśmy teraz w miarę ogarniętymi ludźmi. Czasami to aż za spokojne. Takie sytuacje biorą się najczęściej z fragmentów "Kiedy tatuś bije mamusie", "kiedy tatuś pije", "kiedy rodzice nas biją". I najczęściej są to dzieci bez ambicji, z nizin społecznych i wielodzietnych rodzin. (oczywiście mówię już o tych co się tłuką).
Takimi czarami właśnie idą na fajka za szkołę, a po wieczornych imprezach gimnazjalistki z brzuszkiem :D Widziałam dziś akurat oba przypadki więc, żadnych wątpliwości tu nie powinno się mieć...

ocenił(a) film na 7
gegon

zgadzam sie, film robi wrazenie jak by byl skierowany do dzieciakow... a mordujaca i zbyt pewna siebie jedenastolatka to nie jest dobry wzorzec... i nie uwazam siebie za stara klempe.... Tym bardziej skoro po Spidermenie ktory mial Super Moc dzieciakom walilo na glowe to co dopiero po filmie w ktorym jedyna moca jest posiadanie super arsenalu i obsluga noza motylkowego na zaawansowanym poziomie...To zupelnie jak ´jak zostac superbohaterem w pigulce´ Mnie film smieszyl, usmialam sie i calkiem mi sie podobal ale tak jak napisalam w poscie glownym na stronie... sama odebralam opis filmu jak jeden z serii ´mali agenci´ wiec rodzice chetnie wybiora sie z dzieciakami na taki film do kina a po wszystkim beda musieli pilnowac nozy w kuchni .... Nie wszystkie dzieci rozumiej stwierdzenie ´z przymruzeniem oka´ niech nawet 4 % wezmie to na powznie...

ocenił(a) film na 8
gegon

Przypomnij sobie Dragon Balla, albo obejrzyj. Ciekawe gdzie zakwalifikujesz tę anime, w przedziale 8-12 lat?:)

gegon

Ten. Film. Ma. Kategorię. „R”.
Fajne filmy dzieciom puszczasz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones