PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489066}
6,6 114 482
oceny
6,6 10 1 114482
6,7 28
ocen krytyków
Kick Ass
powrót do forum filmu Kick-Ass

a ja trochę w innym świetle chcę przedstawić ten film niż inne tematy tutaj. oprócz scen akcji, super muzyki, prawdziwych, realnych dialogów, uważam, że ten film niesie ze sobą duży przekaz. oprócz tego, że nie ma super mocy, a bohaterami stają się ludzie, którzy chcą nimi być, ja z tego filmu wyciągnąłem też kilka innych wniosków. że może niekiedy twoi koledzy tylko ciągną cię w dół, albo przynajmniej trzymają na tym samym poziomie i nie pozwalają się rozwijać, że oprócz nich warto mieć też swoje ambicje i plany i dążyć do ich realizacji. że bardzo łatwo nawiązać kontakt z osobami, które mają podobne zainteresowania do twoich. że najlepsze dziewczyny też są do zdobycia, wystarczy być sobą i po prostu zagadać. że bycie bogatym, wcale nie oznacza, że jesteś szczęśliwy. że nasze wielkie plany zazwyczaj nie wyglądają tak jak byśmy to sobie wyobrażali itd. itd.

ocenił(a) film na 8
SzySzkaV

dobre podsumowanie, zgadzam się z Tobą. Można zauważyć też to jak bardzo jesteśmy obojętni na cierpienie innych. Sam bohater był tego przykładem ale potrafił przeciwstawić się złu :)
moja ocena to 9/10

ocenił(a) film na 8
raxely

nie mogę edytować... w sumie po chwili namysłu. wszystko ok. walka ze złem i w ogóle ale za dużo zabijania.
ocena spada na 7/10

SzySzkaV

Jak dla mnie, bardzo nierealny film. Już jestem bardziej skłonna uwierzyć że Hogwart istnieje, a nie że takie coś miało miejsce. Oczywiście, film nie jest na faktach, i nie można porównywać do rzeczywistości.

Muzyka dobra, kostuimy ujdą, ale sama fabuła.. nie do zniesienia. Jest troche tandetnego romansidła dla nastolatek, jest dużo krwawej akcji dla dużo starszych widzów, jest wątek z superbohaterem dla tych młodszych. Troche o zemście, troche o złoczyńcach, troche o rozpieszczonym synu milionera. Jak dla mnie film nie trzyma sie kupy, i nie widzę żadnej określonej grupy ludzi, która miałaby się nim zainteresować.
Spodziewałam się czegoś lepszego.

ocenił(a) film na 9
iza0xd

Taaa ... film nie jest na faktach . A Harry Pierdek jest na faktach ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones