PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6727}
7,2 36 170
ocen
7,2 10 1 36170
6,0 7
ocen krytyków
Kickboxer
powrót do forum filmu Kickboxer

Dziś o 22:05 na Polsacie

użytkownik usunięty

Skoro ma dziś lecieć na polsacie Kickboxer z Van Dammem to fajnie by było jak by w następną
sobotę puścili na polsacie o 22:05 Krwawy Sport tez z Van Dammem to przy okazji ja bym chętnie
obejrzał ten film bo widać że Krwawy Sport i Kickboxer z Van Dammem to są filmy po tych samych
pieniądzach no jestem ciekawy czy w następną sobotę puszczą na polsacie o 22:05 Krwawy Sport z
Van Dammem no zobaczymy jak to będzie za tydzień

ocenił(a) film na 10

No fajnie by było:D. Wychowałem się na tych filmach i ciągle czuję do nich sentyment, fajnie jest co jakiś czas po raz kolejny zobaczyć któryś z nich.

ocenił(a) film na 9

Już prędzej puszczą Kickboxer 2

użytkownik usunięty
panciowojcik

Faktycznie że w sobotę 21 czerwca na Polsacie będzie Kickboxer 2 o 22:50 właśnie kupiłem gazetę z programem i przeglądam czy będą dobre filmy

ocenił(a) film na 10

18 czerwca na TVN Nagła śmierć o 20.50 , a 20 i 22 czerwca na TV6 Strażnik czasu o 21.30 i 20.00.

ocenił(a) film na 10
GR44

sory nie 22 tylko 26 czerwca

Nie, nie puszczą. Poza tym Krwawy sport to chyba ma wykupiony glownie TVN.

ocenił(a) film na 8
prof_mateusz27

To ciekawe zjawisko o którym piszesz, bo właśnie Kickboxer leciał na TVN, Polsacie i na TVP1 i TVP2, a Krwawy sport ciągle w TVN, dopiero od niedawna puszczają na TV4, do tego kilka innych filmów z Van Damme tj. Cyborg, Wykonać wyrok, Podwójne uderzenie, które przedtem dawali zawsze w TVN. Wiem też, że dawniej puszczali Krwawy sport własnie na Polsacie i czytał Tomasz Knapik ale ostatni raz chyba w 2005 roku. Teraz lektorem w TV4 jest Jarek Łukomski, a w TVN był Jacek Brzostyński.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones