PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6727}
7,2 36 126
ocen
7,2 10 1 36126
6,2 6
ocen krytyków
Kickboxer
powrót do forum filmu Kickboxer
ocenił(a) film na 8
oktagon32

Tong Po to zapamiętali wszyscy chyba bardziej niż samego Jean Clauda!

ocenił(a) film na 8
oktagon32

zgadza sie1 Klasyk!

ocenił(a) film na 10
Nieujarzmiony

Dokładnie!

ocenił(a) film na 9
oktagon32

Bolo też się świetnie pamięta!

ocenił(a) film na 10
ZSGifMan

Wiadomo! Bolo to MISTRZ!

użytkownik usunięty
oktagon32

Dziękuję.

ocenił(a) film na 10

Pzdr:)

użytkownik usunięty
oktagon32

Po latach muszę stwierdzić że niestety ten film jest dosyć słaby. Nie tylko historia jest banalna ale i praktycznie cała reszta nie jest lepsza, przeciętne "aktorstwo", brak polotu i ogólnie b-klasowość.

ocenił(a) film na 10

Ale na ten film patrzę teraz z perspektywy wielu lat, mam do niego sentyment. Historia prosta, ale fajnie się ogląda, a dla mnie kino to właśnie rozrywka

heh. lamus

ocenił(a) film na 10

Po latach stwierdziłem, że walka po odwróceniu się losu na rzecz Sloana drugiego czyli ŁAJT KAŁ - białego wojownika jest paskudnie podła bez polotu i żadnej reakcji TOnga Po - tak jakby nagle stracił mózg i przestał reagować jakkolwiek. I tylko to, cała reszta tej b - klasowości dla mnie jest do przejścia, gdyż widżę ten sens głębszy i ciekawy. Noty nie zmieniam, dla mnie to arcydzieło 10.. główną bronią tego filmu jest stosunek międzyludzki i działanie według reguł idealistycznych. Tego nie da się przebić b - klasowością (dla mnie).

ocenił(a) film na 9
oktagon32

Dokładnie, oglądając filmy z lat 90-tych wracają wspomnienia,beztroskie dzieciństwo.

ocenił(a) film na 10
Chlopak_z_Ferajny36

Tak jest!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones