PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=517114}

Kieł

Kynodontas
7,1 44 886
ocen
7,1 10 1 44886
7,4 32
oceny krytyków
Kieł
powrót do forum filmu Kieł

odradzam każdemu i nie warto czekać do końca filmu - zrób cokolwiek innego ;D

ocenił(a) film na 9
ivels

szanuje Twoje zdanie ze CI się nie podobało, lecz biorąc pod uwagę procent ludzi którym ten film się podobał (i go zrozumieli) Twoja przestroga przed oglądaniem tego filmu jest bezsensowna, przez takie komentarze jak Twój pod filmami nieraz nie oglądam ich, a gdybym zasugerował się Twoim komentarzem przy "kle" to bym dużo stracił, ponieważ on dał mi wiele do myślenia.

ivels

ile masz lat?

ivels

Argumenty jakieś?

ocenił(a) film na 3
ivels

ile mam lat - nieważne. czy go zrozumiałem - tak i oprócz przesłania żadnego punktu więcej nie dam. Film DLA MNIE nudny, nieprzemyślany, totalna klapa. Gra "aktorów" tak kiepska, że ledwo można patrzeć na sceny, które miałyby nadawać charakter gatunkowi są koszmarne, wręcz jakby ktoś jaja sobie robił. O gustach się nie dyskutuje - to jest moja ocena - chcesz to możesz się nią sugerować, po to jest możliwość napisania czegoś od siebie, nie chcesz to nie czytaj.

ocenił(a) film na 8
ivels

właśnie, że o gustach powinno się dyskutować. Oklepane "o gustach się nei dyskutuje" jest dla osób, które nie mają odpowiednich argumentów do dyskusji:]

ocenił(a) film na 8
ivels

A takie pytanie jeszcze. Dlaczego więc gra aktorska była zła/kiepska?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones