PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=517114}

Kieł

Kynodontas
7,1 44 760
ocen
7,1 10 1 44760
7,5 31
ocen krytyków
Kieł
powrót do forum filmu Kieł

nie rozumiem, dlaczego wybrał tę z gorszymi cyckami

ocenił(a) film na 8
pandefi

Też dostrzegłem ten kardynalny błąd scenariusza, jakaś granica nieprawdopodobieństwa jednak musi być.

ocenił(a) film na 8
dawno_niewidziany

Dokładnie.

ocenił(a) film na 7
pandefi

mnie zastanawia dlaczego robili to w pokoju przy włączonej cipce, przecież wystarczy wyłączyć cipkę i pokój pogrąża się w mroku. ale może to tylko moje osobiste dziwne nawyki.

lanicz

Bo jakby wyłączyli cipę, to nic byś nie zobaczył na ekranie, a przeciez nie o to w filmach chodzi :D

lanicz

Bo jakby wyłączył cipę, to nie trafiłby w klawiaturę - to chyba oczywiste?

;)

ocenił(a) film na 8
lanicz

Dawno oglądałem i chyba coś musiałem zapomnieć... Jakie "włączanie cipki"? Brzmi bardzo intrygująco.

użytkownik usunięty
albatron

Starsza zapytała co znaczy to słowo, a matka powiedziała, że to "duża lampa".

ocenił(a) film na 9
pandefi

Kierował się zapachem ;)

ocenił(a) film na 9
redzgred

pewnie i tak.

redzgred

Albo smakiem :D

ocenił(a) film na 7
pandefi

może miała lepszy tyłek?

ocenił(a) film na 6
pandefi

Też się zdziwiłam :D co mnie troche martwi ,że w całym tak ryjącym psychikę filmie zdziwił mnie wybór laski z mniejszym cyckiem :D. Ale podejrzewam ,że szukał kogoś na podobieństwo tej Christiny bo w sumie innego "ciala" nie znał.

pandefi

Lecą tutaj polemiki na temat wielkości cycków, a prozaiczna odpowiedź jest taka, że wybrał "główną" bohaterkę filmu, u której rodziły się wątpliwości, bo to wokół niej kręci się główny wątek. :) Ot i tyle.

ocenił(a) film na 7
pandefi

zdefiniuj mi " gorsze " w kontekście " cycków "

pandefi

A ja nie rozumiem dlaczego nie umiesz zaznaczyć okienka SPOILERY, bo samo Twoje pytanie już nim jest!

ocenił(a) film na 7
pandefi

Samego mnie to zszokowało, ale po filmie stwierdziłem, że wybrał wariant bardziej podobny do Christiny, z którą zabawiał się wcześniej.

pandefi

Bo to żona reżysera?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
pandefi

też nie rozumiem - cycki to podstawa !

ocenił(a) film na 8
pandefi

+ 1

pandefi

Bo nie każdy woli większe cycki, amebo umysłowa.

aliiishia

Poza tym miała ładniejszą twarz.

pandefi

Na drugi raz oznacz komentarz jako spojler. Nie obejrzę już tego filmu, bo zdradzilaś istotne szczegóły.

ocenił(a) film na 5
pandefi

nie rozumiem dlaczego tatuś nie przywoził zaspokajacza popędu dla tych dwóch dziuń? dlaczego one miały tworzyć związek lesbijski? czy taka była jego koncepcja czy one tak same z siebie?

pandefi

Sprawa moze byc oczywista. Ta z mniejszymi cyckami mogla miec lepszy tylek, a od zarabia dziejow wiadomo ze tylek > cycki. Bylo to zreszta dosc dosadnie pokazane w samej scenie gdzie braciszek dokladnie sprawdzal ta czesc ciala u obu siostr. A dwa, jak juz to ktos wczesniej wspomnial, ta z mniejszym biustem bardziej przypominala „ochroniarę” - jedyna kobiete poza matka ktora chlopak znal. Dlatego tak wybral.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones