PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=517114}

Kieł

Kynodontas
7,1 44 895
ocen
7,1 10 1 44895
7,4 32
oceny krytyków
Kieł
powrót do forum filmu Kieł

natrafiłam na ten film jakiś czas temu i bardzo mnie zainteresował, tylko jakoś ciągle odwlekałam jego obejrzenie az do wczoraj....kiedy ty był emitowany w tvp2
wrażenia....dziwne, nie potrafię tego filmu sklasyfikować, sporo mocnych scen, bardzo realistycznych...chyba czuje niedosyt, nie tego się spodziewałam....i zakończenie......to kino chyba nie dla mnie

agga2303

W takim razie polecam film również greckiego reżysera, Babis Makridis pod tytułem L.

ocenił(a) film na 5
aviator48

a czemu polecasz ten film???? nic o nim nie słyszałam i tutaj też nie za wiele o nim piszą

agga2303

Są filmy trudne w ocenie. Są też filmy trudniejsze. Warto się sprawdzać.

ocenił(a) film na 5
aviator48

w takim razie jeżeli kiedyś będę miała okazję do obejrzenia to na pewno go zobaczę...a masz możę jeszcze jakieś inne propozycje???

agga2303

jeżeli chodzi o ciężkie propozycje - całe mnóstwo. Choćby cała saga Giorgosa Lanthimosa, reżysera Kła. Obrazy o inicjacji, o tabu śmierci, o duchowości, same smaczki: Attenberg oraz Alpy.
Są też filmy z południowej ameryki, które w przewrotny sposób opisują kwestię rozwarstwienia społecznego: O Som ao redor, Post Tenebras Lux, De Jueves a domingo, Los Muertos.
Jest też francuska saga filmów nastawionynch na komentarz religijny: Hadewijch, Hors SatanLista, Camille Claudel 1915.
Lista jest nieskończenie rozległa - w temacie filmów ciężkich w odbiorze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones